Hlízov – Vlašim B 2:2

„Opět jsme ztratili dva body v devadesáté minutě, takže obrovské zklamání,“ byl hodně rozmrzelý trenér hlízovského mužstva David Linhart. „Po dobrém začátku jsme hosty zamkli na půlce a měli čtyři nebo pět šancí na vystřelení branky, které jsme trestuhodně nevyužili a prosadili se až ze dvou standardek dobře hrajícím Jirkou Růžičkou. Druhy poločas jsme začali hned obdrženou brankou z první návštěvy hostů u našeho vápna po neobsazení hráče z autu a následném trestném kopu, kdy jsme nezvládli odkopnout gólmanem vyražený míč. Následovala další série šancí odskočit na dva góly, kdy jsme šance i kuriózně zahazovali. Podle mého jsme měli i kopat minimálně dvě jasné penalty, ale z nějakého důvodu píšťalka vždy mlčela. Kalich hořkosti jsme si vypili v poslední minutě. Po souboji našeho stopera, který vyhrál hlavičkový souboj, ale k údivu všech mu byl písknutý faul a z následujícího trestňáku z vápna jsme ze druhé střely soupeře na branku inkasovali na 2:2,“ popsal důležité momenty utkání hlízovský kormidelník. „Jsem naštvaný, protože místo podle průběhu jasných devíti bodů ze zápasů s Nymburkem, Mělníkem a Vlašimí máme body dva. Mohli jsme být první, ale takhle budeme kolem osmého místa. Jsem zklamaný z přístupu některých hráčů, kdy třetina týmu prakticky netrénuje a pořád hledá nějaké výmluvy,“ dodal naštvaný Linhart.

Výsledkový servis: Jak si o víkendu vedl váš oblíbený fotbalový tým?

Branky: 37. a 41. J. Růžička – 48. Novotný, 90+2. Pešek. Poločas: 2:0.

Hlízov: Kovařík – Šusta, J. Růžička, Puk, Růžička, M. Šváb, Vyhnánek (62. Švec), Šesták (53. Král), Maxa, Tichý (57. Váňa), T. Šváb (71. Tomíšek).