Vrdy – Čáslav B 0:1

„Vstoupili jsme do zápasu velkou šancí Kapounka již ve druhé minutě, když si velmi dobře obhodil Nováka, ale z hranice vápna nemířil přesně. Další podobný únik předvedl o pár minut později, ale posledním dotykem se vyhnal z optimálního střeleckého úhlu a zakončení opět neskončilo gólem. V první půl hodině jsme byli i dál nebezpečnější a do šancí se dostali i Vávra a Víšek. Ke konci poločasu přišly i šance hostí. Konyvka z levé strany lehce přestřelil a Vilímův pokus o obstřel vytáhl brankář Kopecký,“ zhodnotil první poločas derby domácí kormidelník Roman Masopust.

„Ve druhé půli jsme špatně vyřešili nájezd dva na jednoho, trestuhodně prošustrovali přímý kop na hranici pokutového území a hlavně po výborném průniku a centru Vávry na zadní tyči překvapený Mikyska předvedl zakončení á la Birmančević a míč se od něj odrazil mimo prázdnou branku. Čáslav v samotném závěru využila svou jedinou šanci ve druhém poločase. Čuchal s Havrdou si dobře vyměnili míč a Havrda nikým netísněn krásnou přihrávkou mezi stopera a krajního obránce našel prostor pro rozběhnutého Konyvku, který byl u míče dřív než Vavřina i brankář Kopecký,“ popsal druhý poločas Masopust.

„První utkání na dobře připraveném hřišti bylo spíše bojovné. První hra na trávě po dlouhé přestávce. Měli jsme sestavu doplněnou o tři hráče ze širšího kádru áčka. Konkrétně dva hráče a brankáře. Šancí příliš nebylo, vše se odehrávalo většinou na půlce. Na šance to bylo asi vyrovnané, i když ze hry jsme měli podle mě více my. Hraje se ale na góly a ten se nám podařilo vstřelit necelých pět minut před koncem. Zbytek času jsme už dohráli za tohoto stavu a odvezli jsme si cenné tři body,“ zhodnotil derby trenér čáslavského béčka Vratislav Junek.

Branky: 87. Konyvka. Poločas: 0:0.

Vrdy: Kopecký – Vavřina, Růžička, Nový (77. Nesládek), D. Kapounek, L. Petr, Volenec, Vávra, Mikyska, Semrád, Víšek (46. Plašil).

Čáslav B: Usenko – Dastych, Lebduška, Novák (90. Gonda), Klepal (80. Houfek), Havrda, Čuchal, Fišr, Konyvka, Tůma, Vilím.


Načítám tabulku ...