V jedenácté minutě otevřel skóre hostující Keltner, hned o tři minuty později ale domácí zásluhou Novotného vyrovnali. Přišla jednadvacátá branka a sní také druhá branka Sázavy, prosadil se Havránek, trvalo ale jen devět minut, než domácí podruhé vyrovnali, tentokrát si branku připsal Králík. Domácí ještě během prvního poločasu poprvé v utkání vedli, v šestatřicáté minutě překonal brankáře Hrbka Novotný.

Po třinácti odehraných minutách byl vyloučený sázavský kapitán Král hosté šli do deseti, na branku se pak čekalo sedm minut, postaral se o ni domácí Růžička, v devětasedmdesáté minutě ho napodobil Modrovič, který vstřelil pátou a zároveň poslední branku Peček v zápase. Za Sázavu tři minuty před koncem snižoval Jakub Švec, Pečky tak porazily Sázavu 5:3, když v utkání dvakrát prohrávaly.

„Domácí měli kvalitní povrch, v prvním poločase jsme hráli velice dobře, byli jsme dvakrát ve vedení, ohrožovali jsme soupeřovu bránu, hráli jsme hodně dopředu, uvolněně, fotbalově to bylo dobré. Bohužel jsme inkasovali třikrát ze standardních situací, které nám poslední dobou dělají problémy. Je to hlavně o nedůrazu a možná trochu psychikou, když už se ke konci sezony tolik nekoncentrujeme. Domácím jsme darovali dvě branky úplně lacině,“ zhodnotil první poločas trenér sázavských fotbalistů Pavel Chuchla.

„Ve druhém poločase byl vyloučen náš kapitán Král, celou půli jsme hráli v deseti, bylo to neurovnané, nervózní. Náš výkon už tak dobrý nebyl, na rozdíl od prvního, který byl několikrát lepší, za což samozřejmě z velké části mohlo zmiňované vyloučení. Nejsme úplně koncentrovaní, asi to je tím, že jsme se v soutěži v klidu udrželi, takže už nejsme stoprocentně motivovaní. Máme tam dobré pasáže, ale pak dokážeme vypadnout ze hry a dostáváme laciné branky z jednoduchých situací.

Pečky – Sázava 5:3 (14., 36. Novotný, 30. Králík, 64. Růžička, 79. Modrovič – 11. Keltner, 21. Havránek, 87. Švec)

Pečky: Kopecký – Křivský, Jedlička (79. Mužík), Růžička (87. Švára), Králík, Novotný, Macháček (73. Modrovič), K. Pikner, J. Pikner, Lindner (60. Richter), Novák (67. Materna). Trenér Petr Šafránek.

Sázava: Hrbek – Danko (53. Skála), Dušek, Chuchla, Král – Havránek, Martin Chrpa (46. Marek Chrpa), Sochor (77. Svoboda), Bartoš – Keltner, Švec. Trenér Pavel Chuchla.