"Uděláme kombinaci haly a výběhů, obojí v Sázavě. kluci se musí nastartovat, oživit kondici, ale uděláme to pro ně pestré. Doplníme to přátelskými zápasy. na tři dny také jedeme na soustředění do Jindřichova Hradce, jako každým rokem," nastínil trenér sázavských fotbalistů Pavel Chuchla program zimní přípravy.

Sázavští už vědí, s kým přípravná utkání odehrají: "Máme tam Kunratice, Havlíčkův Brod, Liblici, a Jankov. Měli jsme hrát s Hlízovem, ale tomu přibyl pohárový zápas, takže se pokusíme sehnat nějakého jiného soupeře, ale bude to složitější, v tuto dobu už možná nikoho neseženeme."

V aktuální situaci se v sázavském klubu žádné přestupy nekonají: "Nikdo neodešel, ani to nevypadá, že by nás někdo v následujících dnech či týdnech opustil. Zkoušíme udělat brankáře, Tomáše Tichovského z Poříčí nad Sázavou, jinak nikoho dalšího."

"Na jaře bychom chtěli bodovat v podobném duchu, jako na podzim. Čekají nás těžcí soupeři, ale na domácí půdě, to budou zajímavé zápasy. Máme trochu problém bodovat venku, byli bychom rádi, aby se výsledky na venkovních hřištích zlepšily," nastínil sázavský trenér představy jarní části sezony.