Zápas měl jednoznačný výsledek. Sokoleč byla favoritem utkání. „Věděli jsme, že domácí budou mít kvalitu a čeká náš velice těžké utkání. To se také potvrdilo. Sokoleč má velice silné mužstvo, které by obstálo i ve vyšší soutěži. Bohužel jsme to soupeři našimi chybami příliš zjednodušili,“ litoval trenér Čáslavi B Lukáš Jirků a vysvětlil jak: „Při první brance jsme se po hezké kombinaci domácích špatně posunuli a byl z toho gól. Další tři góly jsme dostali po standardních situacích. Nejsme schopni při těchto situacích uhlídat hráče. Nevím, zda je to mladým týmem nebo lehkovážností či nedůrazem. Nechápu to. Poslední gól obdržíme po lehkovážné rozehrávce našeho stopera na střed velkého vápna, kdy je na nás soupeř nastoupený. Nesmyslná chyba. Soupeř vyhrál zaslouženě, ale na pět gólů to nebylo.“

Sám trenér byl ale v 82. minutě vyloučen z lavičky za kritiku rozhodčí. Dožadoval se dle zápisu udělení žluté karty bez použití hanlivých výroků. Paradoxem je, že se to samé stalo ve stejnou dobu i trenérovi A týmu Čáslavi. „Stejně jako nechápu naše bránění standardních situací, tak mi není jasné počínaní rozhodčích,“ zlobil se Jirků. Co ho nejvíc naštvalo? „Před zápasem nám nechají vysvléknout gólmana z trika s dlouhým rukávem, protože je to hrozně důležité. Pak ale v druhém poločase udělají domácí faul nebo spíše taekwondo hmat za stoprocentní žlutou kartu, rozhodčí přiběhne k hráči, koukne do poznámek a zjistí, že již jednu žlutou kartu obdržel, tak se stáhne a přejde to. To mi opravdu hlava nebere. Alespoň, že domácí byli tak soudní a přišli se sami po utkání omluvit,“ dodal Jirků.

Sokoleč – Čáslav B 5:1 (3:0, 23. a 60. Ramšák, 33. a 55. Šťastný, 38. Kozel – 68. Kořínek). Rozhodčí: Hanák. ČK: 82. Jirků (Č). Čáslav B: Beran – Čáp (79. M. Svoboda), Šmejda, Trekoval, Lebduška, Kořínek, Schovanec, Fišr, Konyvka (46. Nykodým), Vocl, Tůma (63. Zoufalý). Trenér Lukáš Jirků.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...