Souboj přitom nezačali hosté dobře. Už v 8. minutě otevřel skóre sokolečský Kozel. „Začali jsme špatně. Deset minut jsme byli všude druzí a než jsme se z toho dostali, tak jsme inkasovali první gól. Naší taktikou bylo, že jsme chtěli zavřít Šťastného, který soupeři dělá hru. Presovali jsme vysoko i venku, což se nám vyplatilo. Zápas jsme otočili na čtyři-jedna a myslím, že jsme ještě nějaký gól přidat mohli,“ pochvaloval si trenér Hlízova David Linhart.

Před pauzou se jeho celek vrátil do čela neúplné tabulky. Hlízov má totiž jeden duel k dobru. „V Sokolči se nevyhrává. V mistrovském zápase jsem tady uspěl snad po pěti letech. Pro mě je výhra hodně cenná. V Sokolči navíc hraje spousta kluků. Kteří se mnou nebo s našimi hráči hráli. Navíc jsou pro nás přímým konkurentem v boji o postup. Pokud vyhrajete venku u takového týmu, je to vždy dobré,“ uvědomoval si Linhart.

Během pauzy chce Linhart trénovat: „Tréninky jsou zatím povolené. Poslední týden jsme dobíjeli baterky, protože spousty lidí je nemocných nebo zraněných a vždy na nějakou dobu vypadnou. Plánujeme trénovat normálně. Otázka je, jak se k tomu postaví naše vláda. Pokud nám upálí trénování, tak nevím, co ty lidi už budou dělat.“

Sokoleč – Hlízov 1:4 (1:3, 8. Kozel – 17. a 28. Jarůněk, 23. M. Puk, 67. Maxa). Rozhodčí: Šulcová. Sokoleč: Šokodko – Šťastný, Fink (78. Müller), Hruška, Skokan, Kozel, Ramšák, Svoboda, Němec (24. Hlavatý, 68. Kučera), Javorek (81. Provazník), Trumpus. Hlízov: Míšek – M. Puk (61. Šusta), J. Růžička, Jarůněk (88. O. Puk), Para (53. Frejlach), Tafel, P. Růžička, Hačka, Maxa (88. Navrátil), Výborný, T. Šváb (81. M. Šváb). Trenér David Linhart.


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …