Souboj přitom nezačali hosté dobře. Už v 8. minutě otevřel skóre sokolečský Kozel. „Začali jsme špatně. Deset minut jsme byli všude druzí a než jsme se z toho dostali, tak jsme inkasovali první gól. Naší taktikou bylo, že jsme chtěli zavřít Šťastného, který soupeři dělá hru. Presovali jsme vysoko i venku, což se nám vyplatilo. Zápas jsme otočili na čtyři-jedna a myslím, že jsme ještě nějaký gól přidat mohli,“ pochvaloval si trenér Hlízova David Linhart.

Před pauzou se jeho celek vrátil do čela neúplné tabulky. Hlízov má totiž jeden duel k dobru. „V Sokolči se nevyhrává. V mistrovském zápase jsem tady uspěl snad po pěti letech. Pro mě je výhra hodně cenná. V Sokolči navíc hraje spousta kluků. Kteří se mnou nebo s našimi hráči hráli. Navíc jsou pro nás přímým konkurentem v boji o postup. Pokud vyhrajete venku u takového týmu, je to vždy dobré,“ uvědomoval si Linhart.

Během pauzy chce Linhart trénovat: „Tréninky jsou zatím povolené. Poslední týden jsme dobíjeli baterky, protože spousty lidí je nemocných nebo zraněných a vždy na nějakou dobu vypadnou. Plánujeme trénovat normálně. Otázka je, jak se k tomu postaví naše vláda. Pokud nám upálí trénování, tak nevím, co ty lidi už budou dělat.“

Sokoleč – Hlízov 1:4 (1:3, 8. Kozel – 17. a 28. Jarůněk, 23. M. Puk, 67. Maxa). Rozhodčí: Šulcová. Sokoleč: Šokodko – Šťastný, Fink (78. Müller), Hruška, Skokan, Kozel, Ramšák, Svoboda, Němec (24. Hlavatý, 68. Kučera), Javorek (81. Provazník), Trumpus. Hlízov: Míšek – M. Puk (61. Šusta), J. Růžička, Jarůněk (88. O. Puk), Para (53. Frejlach), Tafel, P. Růžička, Hačka, Maxa (88. Navrátil), Výborný, T. Šváb (81. M. Šváb). Trenér David Linhart.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...