Úvaly – Vrdy 3:2

„Od nás to byl velmi dobrý výkon na hřišti soupeře,“ těšilo kouče hostujícího celku Romana Masopusta. „Na obou stranách hřiště byla spousta šancí, na šance se fotbal ale nehraje. Domácí byli úspěšnější v jejich proměňování. My jsme ve druhém poločase nezachytili dva rychlé náběhy a rázem jsme o dva góly prohrávali. Závěrečných dvacet minut jsme měli tlak, soupeře jsme přitlačili, snížili jsme, ale další šance už jsme netrefili. S výkonem ale můžeme být spokojeni,“ chválil tým i přes porážku kouč Slavoje Vrdy.

Na jeho slova navázal i hrající asistent Vítek Plašil. „Prohra je pro nás po průběhu zápasu určitě zklamáním. Začali jsme aktivně, během úvodních minut si vytvářeli šance a dobrá hra vyústila ve vedoucí gól, kdy po dobrém napadání Šveřepy proměnil svojí šanci Víšek. Domácí potom byli do konce poločasu lepším týmem, i když jsme to byli my, kdo měl paradoxně víc šancí. Úvaly pak bohužel využily naší nepozornosti a na konci poločasu srovnaly,“ popsal první půli hostující Plašil. „Druhý poločas byl dlouho vyrovnaný, domácí dvěma slepenými góly odskočili na 3:1. Poté jsme již hráli víceméně jen my, podařilo se nám po pěkné akci z pravé strany Šveřepou snížit, ale i díky skvělému výkonu domácího gólmana a řadě neproměněných šancí to k vyrovnání bohužel nevedlo. Z naší strany určitě jeden z nejlepších jarních výkonů, bohužel bez bodu,“ litoval hrající asistent Slavoje.

Branky: 33., 70. a 74. Černý – 12. Víšek, 78. Šveřepa. Poločas: 1:1.

Vrdy: Kopecký – Vavřina, Vohnický, Šveřepa, Volenec, Semrád, D. Kapounek (61. Plašil), Šranko, Mikyska (70. Mužátko), Víšek, L. Petr.


Načítám tabulku ...