Psáry – Vrdy 2:0

„První poločas byl z naší strany lepší. Každopádně Psáry mají výborné mužstvo a byly fotbalovější. My jsme se drželi sedmdesát minut, pak jsme inkasovali hloupý gól. V utkání jsme neměli ani moc šancí, byly tak dvě nebo tři. Na konci jsme to trochu otevřeli a domácí přidali druhou trefu,“ popsal zápas útočník hostujícího mužstva David Šveřepa.

Z fotbalového utkání I.B třídy Uhlířské Janovice - Červené Janovice (4:0)
I.B třída: Janovické derby rozhodl Cejnar, Uhlířům nasázel hattrick

„Od začátku nás domácí zlobili v obou křídelních prostorech, kde měli rychlostně výborně vybavené hráče. Vzhledem k velmi úzkému hřišti z toho vytěžili jen tutovku pro Azilinona, který ale z malého vápna zamířil mimo. Poté se hrálo bez větších šancí s prostorovou převahou Psár. Nám se nepodařilo dotáhnout akce Víška a Vávry. Druhá půle měla podobný herní obraz. Domácí se snažili tvořit, nám se povedlo několik rychlých protiútoku. Rozhodnutí přišlo v 70. minutě. Rozhodčí neodpískal faul domácích před vápnem a z protiútoku šli do vedení. Jedinečnou šanci na vyrovnání jsme si v závěru sami pokazili, když úplně volní Vávra a Březina se ve vápně nedohodli, kdo bude hrát. Konečný výsledek trefil pěknou střelou z otočky domácí Azilinon,“ okomentoval utkání trenér Slavoje Vrdy Roman Masopust.

Branky: 70. Studnička, 86. Azilinon. Poločas: 0:0.

Vrdy: Kopecký – Vavřina, Růžička, Šveřepa, D. Kapounek, L. Petr, Volenec, Mužátko (46. Březina, 71. Šranko), Vávra, Semrád, Víšek.


Načítám tabulku ...