Rejšice – Vrdy 2:5

„Utkání se odehrálo bez extrémního tlaku na výsledek. Domácí jsou již jistým sestupujícím a my v klidném středu tabulky. Ráz utkání dala akce ze druhé minuty, když Šveřepa z levé strany po průniku odcentroval na přední tyč, kde míč doklepl Tomáš Petr. Až na krátkou pasáž v první půli jsme potvrdili zlepšenou formu z posledních zápasů a utkání týmovým výkonem kontrolovali,“ byl rád trenér vítězného celku Roman Masopust.

„K předposlednímu zápasu sezony jsme se vydali do Rejšic, které už jsou jistým sestupujícím. Od začátku tomu hra také odpovídala, nasazení nebylo stoprocentní, čemuž napomohlo také nepříjemné počasí,“ načal hodnocení hrající asistent trenéra Vrdů Vítek Plašil. „Nám se podařilo hned v první minutě otevřít skóre Tomášem Petrem po centru Šveřepy na bližší tyč. Dále jsme byli aktivní a měli více příležitostí. Obraz hry se pak postupně měnil, domácím se po naší chybě ve středu hřiště podařilo vyrovnat a poté měli ještě šance na strhnutí vedení na svojí stranu. Na konci poločasu nám vrátil vedení Víšek,“ podotkl Plašil.

„Gól na 2:1 nám pomohl do druhého poločasu. Opět jsme nastoupili aktivně, hned po pár minutách Šveřepa střelou z dálky zvýšil na 3:1, a když jsme za dalších pár minut přidali čtvrtý gól, bylo o výsledku jasno. Poté již tempo hodně upadlo, ani jeden tým již nehrál naplno a nakonec po gólu Kapounka a domácích z penalty zápas skončil 5:2. S výsledkem jsme spokojeni, tři body z venku bereme a příští týden se budeme chtít rozloučit výhrou před domácími fanoušky,“ dodal Plašil.

Branky: 35. a 81. Zörkler (2. z PK) – 2. T. Petr, 45. Víšek, 49. Šveřepa, 59. Plašil, 80. Kapounek. Poločas: 1:2.

Vrdy: Kopecký – Vavřina, Šveřepa, Volenec, Semrád, Vávra, T. Petr (77. Mužátko), D. Kapounek, Šranko, Nový (43. Plašil), Víšek (87. Lengál).


Načítám tabulku ...