Domácím chyběl kanonýr Maxa, kterého v útoku nahradil Lukáš Křelina. O první branku se postaral v patnácté minutě Hačka, další zásah domácího celku přidal o sedm minut později Martin Frejlach. Za Hlízov se v prvním poločase prosadil jako poslední Křelina, jedinou branku hostů dal Větrovec.

Druhý poločas přinesl branku krátce po rozehrání, opět se prosadil hostující Větrovec, domácí ale odpověděli v podobě branky Hačky. Dále se prosadil podruhé Martin Frejlach, a v sedmašedesáté minutě se o poslední branku utkání postaral Výborný, Hlízov tak zvítězil 6:2.

Hlízov - Škvorec 6:2 (15., 61. Hačka, 22., 62. Frejlach, 37. Křelina, 67. Výborný - 22., 49. Větrovec)

Hlízov: Míšek - Výborný, Tafel, Navrátil, M. Šváb (63. Tomíšek) - Frejlach, Kopecký (66. T. Šváb), Růžička, Šesták, Hačka - Křelina (69. Kvíčala). Trenér David Linhart.