První šanci měli hosté, dva pokusy za sebou ale opakovaně zablokoval jeden z domácích obránců. V jedenácté minutě našel dlouhý balon hlavu jednoho z domácích hráčů, s kterým si ještě brankář Sázavy poradil, s následnou dorážkou Růžičky ale už ne. O tři minuty později využil centr ze strany Maxa, který navýšil vedení Hlízova, nakonec ale byla branka zapsána jako vlastní branka Duška. Čtvrt hodiny na to centroval do vápna Tomáš Šváb, na jeho nabídku si počkal Křelina, který dal hlavou třetí branku. Křelina si mohl připsat další branku, když se dostal do samostatného úniku po výborné přihrávce, tuto šanci ale nevyužil a sázavského brankáře Hošťálka nepřekonal. Po prvním poločase vedli hlízovští fotbalisté zaslouženě 3:0.

Ve druhém poločase zahrávali domácí penaltu, brankář si sice na Křelinovu střelu šáhl, brance ale nezabránil. Krátce po sedmdesáté minutě našel Šesták osamoceného Hačku, který už jen dorazil míč do prázdné brány, o chvíli později mohl dát Růžička další branku, tentokrát ale trefil břevno. Dobrou šanci měl také Kvíčala, který na rohu malého vápna zkoušel obstřelit brankáře placírkou, ale střela se mu příliš nepovedla a brankář s ní neměl větší problémy. Hosté dali alespoň čestný gól, o který se postaral Švec, poslední úder ale měli domácí, když se hlavou prosadil Frejlach.

„Navázali jsme na dobrý výkon ze Sokolče, hráli jsme to, co chceme. Na můj vkus jsme ale měli špatný začátek, kdy jsme hostům nabídli dva rohy, pak už jsme ale měli hru pod kontrolou. Po poločase jsme mohli v klidu vystřídat ostatní kluky, aby si také zahráli. Chtěl bych ale vyzdvihnout Sázavu, že se za stavu 5:0 nevzdala, a chtěla dát alespoň čestnou branku, nezabalili to a bojovali. Tentokrát jsem spokojený také s produktivitou, většinu šancí jsme proměnili,“ zhodnotil utkání hlízovský trenér David Linhart.

Hlízov – Sázava 6:1 (11. Růžička, 13. Dušek vlastní, 31., 56. Křelina, 73. Hačka, 90. Frejlach – 79. Švec.

Hlízov: Míšek – T. Šváb, Tafel, Navrátil, Hačka – Frejlach, Růžička, Kopecký (46. Kvíčala), Šesták – Maxa, Křelina (62. M. Šváb). Trenér David Linhart.

Sázava: Hošťálek – Skála, Dušek, Chuchla, Král – Danko (73. Zeman), Marek Chrpa, Martin Chrpa, Bartoš – Švec. Trenér Pavel Chuchla.