„První důležitý moment zápasu byla brzká branka v jedenácté minutě, když se za nás prosadil po rohu na zadní tyč Viktora. O sedm minut později ale přišla standardní situace pro hosty, na zadní tyči jsme si nepohlídali nabíhajícího hráče a bylo vyrovnáno. Hostující fotbalisté přidali ještě druhou branku, přímo do šatny. Devět minut po začátku druhého poločasu přišla další standardní situace hostů, opět jsme si nepohlídali náběh na zadní tyč a rázem jsme prohrávali o dvě branky, to už nám trochu teklo do bot. Jen o minutu později ale obránce hostů přihrával brankářovi, tomu balon přeskočil nohu a dokutálel se až do brány. Cenný bod vybojoval v devadesáté minutě Jelínek, který střelou z vápna využil přihrávku od Zemana,“ popsal důležité momenty utkání trenér Zruče nad Sázavou Michal Váňa.

„Výsledek je pro nás vzhledem k předvedenému výkonu dobrý, nepředvedli jsme nic oslnivého, do útoku nám to moc nešlo, pořádně jsme si nepřihráli. Dělali jsme zbytečné chyby, téměř jsme nevystřelili na bránu, také nám pomohlo štěstí při vlastní brance soupeře. Celkově nejsem nadšený, ale máme dva body, na ostatní už se asi nikdo ptát nebude, takže bych z toho nedělal zbytečné závěry. Bylo to teprve první jarní kolo, očekávám lepší výkony, horší už to nebude. Hůř na tom budou hosté, když odjeli pouze s bodem po tom, co vedli o dvě branky,“ zhodnotil Váňa utkání.

Další zápas sehrají fotbalisté Zruče nad Sázavou v sobotu 30. března. Vyrazí do Pátku, kde je bude čekat tamní mužstvo, zápas začne v 15 hodin. Podzimní střetnutí Zruče nad Sázavou s Pátkem skončilo po devadesáti minutách bez branek, na penalty zvítězili fotbalisté Pátku.

Zruč nad Sázavou - Sadská 4:3 na penalty

Branky: 11. Viktora, 55. vlastní, 90. P. Jelínek - 18., 45. Čábelka, 54. T. Svoboda.

Zruč nad Sázavou: Cudlín - Louda, Jouza, L. Jelínek, Viktora - P. Jelínek, L. Martiňák (46. T. Martiňák), Janda (46. Hájek), Arnolt - Zeman, Kovář (74. Kotek). Trenér Michal Váňa.

Sadská: Šaroch - Drobný, Havlík, Čemus (34. Plot), Jech, Janiga, Lukavec (74. Dejl), M. Svoboda, Čábelka, T. Svoboda, Kučera. Trenér Milan Svoboda.