„Hrálo se na mokrém terénu, v sychravém počasí a lehce pršelo. Ideální počasí na fotbal. V prvním poločase nás hosté trochu překvapili, hráli útočný fotbal a musím říct, že nás občas vyloženě ždímali. Párkrát nebezpečně zahrozili, nastřelili i břevno. Nám se podařilo vstřelit první branku zápasu z brejku po zaváhání soupeře. Také druhou branku jsme vstřelili z rychlého protiútoku. Pro soupeře to možná bylo trochu kruté, ale nám se i s trochou štěstí dařilo lépe zakončovat. V prvním poločase jsme přidali ještě jednu branku. O tom, že body zůstanou doma, bylo rozhodnuto ještě před začátkem druhého poločasu. Ve druhém poločase sice nepadla žádná další branka, ale šance byly na obou stranách. Hosté kopali penaltu, kterou ale chytil Tomáš Cudlín. Možná, že kdyby soupeř proměnil penaltu, tak by vývoj utkání vypadal jinak. Poslední dobou jsme v herní pohodě. Velkou zásluhu na tom má Kamil Petrů, který má ohromný fyzický fond, tvoří šance, dává branky, takový hráč je potřeba. Za podzim a toto utkání ho musím pochválit. Co předvádí na hřišti je to, co bych si představoval. Nyní se koukáme dopředu a vyhlížíme další utkání. Tři body určitě bereme,“ zhodnotil utkání zručský trenér Michal Váňa.

V dalším utkání narazí Zručští na Sázavu, další celek z Kutnohorska. Utkání se odehraje v Sázavě v sobotu 3. listopadu od 14:00.

Zruč nad Sázavou – Liblice 3:0

Branky: 14. Petrů, 23. P. Jelínek, 29. Zeman.

Zruč nad Sázavou: Cudlín – Louda, Jouza, Hájek, L. Jelínek – Martinák (84. Váňa), Viktora, Petrů, Arnolt – P. Jelínek, Zeman. Trenér Michal Váňa.

Liblice: Matoušek – Rohn, Pop, Fott, Řípa, Nouzák (78. Lanc), Vlk, Pačes (84. Pospíchal), Hejda, Sochor, Hrstka. Trenér Petr Samek.