Utkání rozhodla jediná branka z první minuty, kdy Jareš propálil vše, co mu stálo v cestě. Čáslavští fotbalisté v roli nováčka příjemně překvapili. Po většinu zápasu více drželi míč a také se dostávali do pár solidních šancí, z nichž jednu nedokázal po hezké kolmici využít Hurda.

Hosté mohli Čáslavské potrestat, ale s jejich útoky si dokázala domácí obrana v čele s brankářem Kovaříkem poradit. Čáslav ještě zahrozila střelou Strnada z velkého vápna, ten ovšem těsně minul. Druhý poločas byl téměř bez šancí. Domácí kombinovali a byli lepším týmem, ovšem jejich šance končily u velkého vápna. Hráči Semic využili svých zkušeností a udrželi vedení 1:0.

„Zaplatili jsme nováčkovskou daň, po většinu zápasu jsme byli lepším mužstvem, ale ve výsledku nám to bylo k ničemu. Nevypracovali jsme si dostatek šancí, naše kombinace se zasekávala u vápna soupeře. Do druhého poločasu jsme chtěli prostřídat mužstvo a zahrozit více v útoku, což se nám nepodařilo. Máme mladý tým, je na čem stavět. Myslím, že když trochu více zapracujeme, tak můžeme hrát v soutěži důstojnou roli,“ zhodnotil utkání čáslavský trenér Jakub Svoboda.

FK Čáslav B - Semice 0:1 (1. Jareš). FK Čáslav B: Kovařík - Hurda, Richard, Svoboda, Pavlík (61. Chadraba) - Fuxa (46. Vrána), Vajgl, Strnad, Trekoval (46. Stránský) - Růžička, Ronovský. Trenér Jakub Svoboda. Semice: Zemánek - Bříza, Novák (85. Machala), Dzurko (75. Sahula), Švarc - Jareš (80. Procházka), Cáska (90. Kudrna), Novotný, Rychtařík - Šimek, Vavřík. Trenér Pavel Švarc.

Z pohárového utkání TJ Sokol Libiš - FK Čáslav 0:2 (0:2).