Okresní přebor

9. kolo: Kácov - Tupadly 2:0 (5. Peroutka, 48. z pen. Černík), Nové Dvory - Kaňk 1:2 (20. Kokeš - 40. Černohlávek, 60. Černohlávek), Církvice - Malešov 3:3 (44. Vocl, 47. Volenec, 55. Vocl - 59. Menšík, 63. Poklop, 65. Menšík), Kutná Hora B - Paběnice 7:0 (13. Křelina, 14. Krupička, 22. Křelina, 40. Hradílek, 58. Křelina, 68. Puchoň, 82. Štěpánek), Zruč n. S. - Sedlec 2:1 (90+3. Pejša, 90+4. Dolejš - 29. Košátko), Malín - Zbraslavice 2:0 (33. Vojtíšek, 72. Antoš), Křesetice - Chotusice 0:0.


Načítám tabulku …

III. třída

9. kolo: Bratčice - Tupadly B 3:3 (17. Říha, 71. Lytvynenko, 72. Škodák - 14. Čunderlík, 80. Hošek, 86. Hošek), Uhlířské Janovice B - Bílé Podolí B 5:1 (25. Čížek, 33. Vokřál, 37. Janoušek, 48. Čermák, 56. Svoboda - 83. z pen. Sanchez Reyes), Červené Janovice - Kluky 13:0 (15. Kacafírek, 29. Kacafírek, 44. Kacafírek, 49. Kacafírek, 54. Kacafírek, 58. Kacafírek, 67. Kacafírek, 69. Kacafírek, 72. Kacafírek, 79. Kacafírek, 85. Kacafírek, 60. Novák, 74. Novák), Horní Bučice - Vlkaneč 1:2 (62. Šimon - 78. Pavelka, 80. Bindr), Záboří n. L. - Rataje n. S. 8:0 (5. Hollas, 29. Jarý, 47. Špaček, 50. Vobořil, 52. Krátký, 58. Dubček, 64. Mach, 71. Špaček), Zbýšov - Sedlec B 5:1 (28. Šemík, 33. Lacina, 43. Babák, 75. Sobotka, 83. Šemík - 88. Fitzbauer), Sázava B - Miskovice 3:2 (18. Dytrich, 71. Dytrich, 89. Sedláček - 59. Štěpán, 90. Štěpán).


Načítám tabulku …

IV. třída - skupina A

9. kolo: Vrdy B - Močovice 8:0 (7. Petr, 15. Petr, 46. Petr, 47. Petr, 88. Petr, 27. Šolta, 68. Truksa, 86. Vobruba), Okřesaneč - Potěhy 1:4 (36. Štrba - 3. Gruntman, 65. Agh, 77. Sus, 83. Kolembář), Horky - Hostovlice 5:0 (28. Kodeš, 44. Wolter, 55. Wolter, 60. Kročák, 83. Vlach), Chotusice B - Kačina 4:2 (2. Tuzar, 9. Vančura, 15. Vančura, 65. Roubíček - 47. Berger, 57. Horáček).


Načítám tabulku …

IV. třída - skupina B

9. kolo: Suchdol B - Zbraslavice B 11:0 (1. Langr, 1. Hietenbal, 10. Kruliš, 14. Langr, 19. Hietenbal, 26. Zelený, 32. Čižinský, 51. Bárta, 68. Pekař, 80. Pekař, 81. Hietenbal), Křesetice B - Nepoměřice 3:3 (41. Strnad, 43. Grauer, 65. Veselý - 10. Bismak, 11. Kocábek, 54. Jánský), Soběšín - Malešov B 8:1 (2. Brambora, 23. Sakal, 30. Sakal, 43. Tkach, 62. Sakal, 65. Sakal, 80. Tkach, 85. Sakal - 52. vl. Abel), Zruč n. S. B - Kaňk B 3:0 (34. Aye, 39. Aye, 83. Martin).


Načítám tabulku …

Tip experta

Další kolo okresního přeboru tipuje Jakub Procházka, člen Výkonného výboru OFS Kutná Hora, hráč a funkcionář SK Malešov

Tupadly - Zbraslavice      1
Chotusice - Církvice        0
Kaňk - Křesetice             1
Malesov - Kutná Hora B   1
Kácov - Nové Dvory        0
Sedlec - Malín                2
Pabenice - Zrič n. S.       1