Zruč nad Sázavou – Křesetice 8:2 (2:0)

Hráč Ondřej Jouza (Zruč nad Sázavou): „Poslední mistrovské utkání nám vyšlo na jedničku. Hosté na jaře bodovali a vyhrávali hodně utkání, a tak jsme je nechtěli podcenit. Měli jsme skvělý vstup do zápasu, kdy jsme měli velké množství vyložených příležitostí, proměnili jsme ovšem jen dvě. Druhou polovinu poločasu jsme vypadli z tempa a už jsme nedokázali nadějné příležitosti dotáhnout. Ve druhém poločase nám hosté dvakrát dokázali snížit na rozdíl jedné branky, my jsme ovšem vždy dokázali zareagovat a odskočit zpátky na dvougólový náskok. Jak jsme vedli o tři branky, tak byla jen otázka, kolik branek dokážeme vstřelit. Poslední zápas se nám povedl, fanoušci viděli deset gólů. Skvělé zakončení sezony. Jarní sezona se nám bodově velmi povedla a chtěl bych poděkovat všem, kdo se na ni podíleli.“

Branky: Zeman 3, Dolejš 2, Božík 3 – Dytrych, Faltýn.

Nové Dvory – Tupadly 1:0 (1:0)

Branka: Beran.

Suchdol – Církvice 2:2 (0:0)

Trenér David Čižinský (Suchdol): „Zápas jsme odehráli tak nějak z povinnosti. Z naší strany to nebylo povedené utkání. I když jsme se dostali do dvoubrankového vedení, tak jsme hráli trochu lehkovážně vzadu a soupeř vyrovnal.”

Trenér Tomáš Hruška (Církvice): „Poslední zápas této sezony na hřišti postupujícího Suchdola jsme zvládli velice dobře. I přes dvougólovou ztrátu jsme dokázali manko srovnat a zaslouženě si odvážíme bod za remízu.”

Branky: Laštovka, Vojáček – Dušek, Strnad.

Chotusice – Sedlec 3:2 (2:0)

Trenér Ladislav Rajm (Chotusice): „Poslední zápas okresního přeboru jsme chtěli vyhrát a zakončit ročník konečným třetím místem. Osmdesát minut jsme měli zápas pod kontrolou, vytvořili si tříbrankové vedení a další šance zahodili. Bohužel posledních deset minut jsme úplně přestali hrát, začali chodit a hlavami už byli ve sprchách, což hosté zaslouženě ztrestali dvěma góly na konečný výsledek 3:2.”

Trenér Pavel Vokoun (Sedlec): „Bylo vidět, že jde o poslední zápas, ve kterém nikomu o nic nejde. Z našeho pohledu jsem rád, že je po sezoně, protože jarní část se nám absolutně nepovedla.”

Branky: R. Golliáš, J. Goliáš 2 – Fitzbauer, Pohanka.

Bílé Podolí – Záboří 5:0 (5:0) 

Branky: Šejvl 3, Švadlenka, Štoček.


Načítám tabulku ...