Hráči ročníků narození 2007 a 2008 z Kutnohorska získali bronzové medaile, když o pořadí na druhém až čtvrtém místě musela při bodové shodě rozhodnout minitabulka.

Všechny turnaje meziokresní soutěže se hrály systémem dvou týmů 5+1 současně na dvou hřištích se vzájemným prostřídáním - bodované utkání tak v sobě mělo čtyři čtvrtiny po osmnácti minutách.

Výsledky OFS Kutná Hora: - OFS Kolín 6:7, - OFS Beroun 11:8, - Praha-východ 5:14. Všechny zápasy se hrály 2x 18 minut. Základní sestava: 5+1 (2x).

Ostatní výsledky: OFS Praha-východ - OFS Beroun 9:3, OFS Praha-východ - OFS Kolín 23:4, OFS Beroun - OFS Kolín 16:10.

Pořadí: 1. OFS Praha-východ - 9 bodů (skóre 46:12), 2. OFS Beroun - 3 body (skóre 27:30), 3. OFS Kutná Hora - 3 body (skóre 22:29), 4. OFS Kolín - 3 body (skóre 21:45).

OFS Kutná Hora: Ondřej Lokaj, Dominik Trzaskalik, Matyáš Pospíšil, Ondřej Šťastný, Ondřej Bouma, Patrik Balvín, Jan Knížek, Lukáš Urbánek (Sparta Kutná Hora), Lukáš Jeřábek, Matěj Krejza (FK Uhlířské Janovice), Jakub Anděl, Ondřej Nácovský, Marek Šic (TJ Jiskra Zruč nad Sázavou), Filip Šibrava, Štěpán Šibrava (TJ Sokol Družba Suchdol), Dominik Miláček, Lukáš Mužátko (TJ Slavoj Vrdy), Richard Podstara, Petr Gloser (FK Kavalier Sázava), Jan Ilizi (TJ Star Tupadly). Trenéři: Luboš Hájek, Roman Masopust, Radek Zoufalý (FK Čáslav).

Poznámka: V nominaci chyběli hráči Čáslavi, protože klub v minulosti získal statut sportovního střediska mládeže a účastní se ligových soutěží, přitom povoleny jsou v případě okresních výběrů pouze starty do úrovně krajského přeboru.

Z okresního turnaje mladších přípravek v Kutné Hoře.
Čáslavské fotbalové princezny v Lorci ukázaly, že nejsou z cukru
Z okresního turnaje starších přípravek v Čáslavi.
OBRAZEM: Turnaj starších přípravek zcela ovládly Čáslav a Kutná Hora
Z finálového turnaje soutěže meziokresních výběrů kategorie U11 v Horních Počaplech na Mělnicku.