„Komise rozhodčích vyhodnotila utkání jako nejdůležitější a nejproblematičtější v prvním kole? Nasadila tři rozhodčí pouze v tomto utkání. Byli jsme lepším mužstvem, a když jsme dali vyrovnávací branku v závěru zápasu, tak jsme si zasloužili vyhrát v základní hrací době. Jsem rád, že se vrátil brankář Šilhán a mužstvo i přes špatnou přípravu utkání fyzicky zvládlo a dohrálo bez červených karet,“ zhodnotil utkání sedlecký trenér Jiří Vopatřil.

„ První utkání, nervózní začátek z obou stran. Prvních dvacet minut jsme měli více ze hry a byli jsme nebezpeční, svou šance proměnil Rostislav Goliáš. Po naší ztrátě domácí vyrovnali z brejku, tím se dostali do zápasu a hra byla vyrovnaná. Druhá půle patřila domácím, hráli silově a nátlakově. Nám se nedařilo držet míč a kombinovat, přesto jsme šli do vedení, ale domácí stačili v samém závěru vyrovnat. Penalty zvládli lépe domácí a brali plusový bod,“ řekl k utkání předseda Chotusic Dušan Roubíček.

Sedlec – Chotusice 3:2 na penalty (22. Pavel Mrštík, 89. Petr Mrštík – 13. R. Goliáš, 80. Křelina)

Sedlec: Šilhán – Vavřina, Kubec, Kožnar, Průša, Poul (54. Košátko), Pohanka, Kořínek (77. Kolda), Hvězda (63. Svoboda), Pavel Mrštík, Petr Mrštík. Trenér Jiří Vopatřil.

Chotusice: Výborný – J. Goliáš, Všetečka (46. Lengál), Hubáček, Křelina, Kuna, Žilka, D. Rolenec (12. J. Rolenec), Tuzar, Špičák. Trenér Josef Borový.