Okresní přebor

Kaňk – Zbraslavice 1:2 (0:0, 9. Horký – 65. Klečák, 84. Veselý), Nové Dvory – Chotusice 1:3 (1:1, 45. Žaloudek – 11. R. Goliáš, 50. Tuzar, 60. Rolenec), Křesetice – Uhlířské Janovice 0:1 (0:0, 71. Kopp), Kutná Hora B – Církvice 2:4 (1:4, 18., 72. Lebeda – 9., 35. Vidlák, 22., 27. Vocl), Malín – Malešov 2:3 na penalty (1:1, 11. T. Vojtíšek, 62. Mihovský – 45. Suchomel, 78. Škrobák), Kácov – Sedlec 2:1 (0:1, 60. Hošta, 90. Vinický – 27. Petr Mrštík), Tupadly – Paběnice 1:0 na penalty (0:0).

III. třída

Tupadly B – Paběnice B 5:0 (2:0, 22., 26., 70. Ryšán, 53. Smutný, 78. CHleborád), Kluky – Sázava B 3:2 (1:1, 40. Píška, 85. Kulhánek, 90. Šrámek – 36. Gyorgyfi, 70. Broš), Záboří nad Labem – Sedlec B 2:1 (0:0, 52. Král, 68. Kofroň – 66. Ďoubal), Bílé podolí B – Uhlířské Janovice B 2:1 na penalty (23. Jansa – 13. Čížek), Rataje nad Sázavou – Červené Janovice 10:0 (2:0, 10., 30., 55., 59., Novotný, 48., 78., 86. M. Svoboda, 52., 66. V. Svoboda, 76. Uher), Zbýšov – Vlkaneč 3:2 (2:1, 13., 93. Jukl, 43. Sobotka – 32. Bindr, 48. Klaus), Miskovice – Horní Bučice 2:6 (1:4, 37. Hervert, 87. Štěpán – 17., 22., 44. Kebza, 25., 89. Kratochvíl, 67. Luňáček).

IV. třída sk. A

Vrdy B – Horky 4:3 (1:2, 28. Tomíšek, 50. Bajo, 78. Šolta, 85. Růžička - 6. Kodeš, 8. Cháma, 90. Balcárek), Potěhy – Žleby 0:4 (0:2, 7., 80. Vojáček, 44., 89. Mikyska), Hostovlice – Bratčice 1:5 (0:3, 60. Jiroušek – 5., 15. Javůrek, 28., 65., 68. Vrdský, 65. Ronovský), Tupadly C – Okřesaneč 4:2 (3:0, 6., 34. Agh, 24. Šabala, 52. Závůrka – 80. Machka, 83. Krpálek), Chotusice B – Štrampouch 3:2 (2:1, 3. Vančura, 32. Brodský, 87. Kroutil – 18. Víšek, 60. Havránek).

IV. třída sk. B

Močovice – Nepoměřice 2:4 (1:0, 39., 53. Topinka – 47. Linek, 65., 85. Špitálník, 90. Fetter), Křesetice B – Zruč nad Sázavou B 7:3 (6:0, 7., 49. Kocourek, 23., 33., 42. Strnad, 29. Gygal, 44. Jarůněk -53., 85. Dolejš, 79. Hluchý), Suchdol B – Malešov B 5:1 (2:1, 6. Čižinský, 22., 48. Oberreiter, 52. Kruliš, 90. Bárta – 25. Železný), Soběšín – Kaňk B 1:2 na penalty (0:0, 55. Hejný – 85. Predescu), Nové Dvory B – Kačina 3:4 na penalty (1:2, 23., 63. Rathouz, 85. Melša – 8., 39. Michálek, 72. Procházka vlastní).

Fotogalerie z mládežnických fotbalových zápasů

Česká fotbalová liga mladších žáků U13: Čáslav - Žižkov:

Česká fotbalová liga mladších žáků U12: Čáslav - Žižkov:

Mistrovský turnaj fotbalových starších přípravek v Tupadlech:

Mistrovský turnaj fotbalových mladších přípravek v Kutné Hoře:

Mistrovský turnaj fotbalových starších přípravek v Čáslavi:

Fotbalový okresní přebor mladších žáků: Čáslav - Červené Janovice:

Fotbalový okresní přebor mladších žáků: Uhlířské Janovice - Čáslav: