Do dobré šance se dostali Suchdolští, s přízemní střelou ale brankář Malína neměl problém. Do další šance se dostal suchdolský Zelený, jeho tvrdou střelu vyrazil Lhoták do bezpečí. Hráči Suchdola si vytvořili další dvě velmi dobré šance, nejdříve byl jeden z hráčů sám před bránou, ale přihrávku z boku dostal na dlouhou nohu a mířil vedle, následně trefil Laštovka tyč. Ve dvaatřicáté minutě se do šance dostal malínský Dytrych, a poslal Malínské do vedení.

Ve druhém poločase mohl Malín navýšit vedení, ale skákavá střela brankou neskončila. Pak přišly šance Suchdola, ale ani jedna z nich brankou neskončila. Díky tomu Malínští vyhráli 1:0 a stali se letošním vítězem okresního poháru.

Malín – Suchdol 1:0 (32. Dytrych)

Malín: Lhoták – Štoček, Čížek, Novotný (75. Vokoun), Málek, Mukařovský, M. Vojtíšek, Vodička, Rathauz, Dytrych, O. Vojtíšek (71. Jeřábek). Trenér Tomáš Vojtíšek.

Suchdol: Čižinský – Volný, Gallistl, Böhm, Zelenka (65. Langmajer), L. laštovka, Herout, Langr, Dolejš, Biroš, Zelený (65. Vančura). Trenér David Čižinský.