Stačí se totiž podívat na přiložené záběry. Zaměřte se především na hráče s číslem sedm v modrém dresu druholigového čínského týmu Zibo Cuju FC. Jak je vidno už na první pohled, tenhle mladík se od ostatních poněkud odlišuje svými tělesnými proporcemi.

Abychom byli přesnější, podle dostupných informací váží 126 kilogramů. Byť i fotbal s jistou nadváhou se dá hrát na vysoké úrovni, jak v minulosti ukázaly takové persony jako Diego Maradona, Adriano či v českém prostředí Pavel Horváth, tahle porce už je přece jen trochu moc.

Nezasloužená privilégia 

Jenže když se chce, všechno jde. Stačí k tomu mít tatínka miliardáře. Bohatý He Shihua vyřešil problém se zápasovou vytížeností svého syna jednoduše – fotbalový klub, jehož dres obléká, koupil. Od té doby tak může vídat dres se sedmičkou na trávníku pravidelně.

| Video: Youtube

V týmu dostává i taková privilegia, jako je zahrávání standardních situací, ale nutno podotknout, že mu na hřišti míč spíše překáží. A nebýt bohatého tatínka, dost možná by sledoval kopanou jen na televizní obrazovce.

Mimochodem - nebyl to jen on, kdo se dostal na hrací plochu. Otec se totiž rozhodl, že si splní sen a nominoval k jednomu z utkání i sám sebe. Ani tenhle krok však k úspěchům nevedl. Fotbalisté Zibo Cuju FC jsou v tabulce své skupiny poslední se ziskem jednoho bodu ze šesti utkání.