„Výsledek je pro nás nepříznivý, protože jsme prohráli 0:1, ale i přesto se dá říci, že jsem s utkáním spokojený, až tedy na proměňování našich šancí,“ kroutil hlavou nad žalostnou koncovkou Jiří Antoš, trenér čáslavské rezervy.

„Prvních šedesát minut jsme hráli velmi dobře, jen těch šest vyložených šancí, co jsme měli, jsme nedali. První poločas měl skončit výrazně v náš prospěch, ale potom to dopadlo, tak jak už to bývá, že vás soupeř z jedné šance potrestá. Generálka nám nevyšla ani v tom, že jsme se na zápas nesešli, chyběli mi čtyři hráči základní sestavy. Do zápasu tak museli zasáhnout dorostenci a někteří kluci z A-mužstva. Dva hráči byli pracovně vytížení, jeden byl na dovolené a jeden na svatbě a Váňa je zraněný,“ vyčítal absence trenér. „Jinak soupeř se mi líbil. Hrál agresivně a vydržel s námi běhat, bylo to dobré prověření. Za ten zápas jsem rád,“ přidal k hodnocení Antoš.

Čáslav B - Třemošnice 0:1 (0:0)

Čáslav B: Potměšil (46. Míšek) - Matoušek, Petričko (46. Parachin), P. Holík, Svoboda - O. Tomíšek, J. Holík, M. Janda, Wolf (46. Král), Hudec (70. Špičák) - Maxa.