Úvodní poločas vyhráli domácí 2:1. „Dvacet minut byl zápas jasně v naší režii. Soupeře jsme přehrávali. Hráli jsme přesně tak, jak jsme si řekli. Kombinovali jsme a míč rychle běhal. Hosté neměli šanci. Hráli jsme na jejich půlce a dali jsme gól," popisoval zápas domácí trenér Miroslav Paták a pokračoval: „Pak nám až moc stouplo sebevědomí, když si kluci začali věřit a hru jsme si stěžovali. Začali jsme ztrácet balony a hra se vyrovnala. Kutná Hora pak po chybě našeho brankáře vyrovnala. První půli jsme však nakonec vyhráli dva jedna."

Ve druhé půli inkasovali domácí další dvě branky od týmu z okresního přeboru. „Ve druhém poločase jsme měli územní převahu. Držení míče bylo kvalitnější, ale s takovým soupeřem bychom neměli dostat tři góly. Branky jsme inkasovali vždy po hrubých chybách. Jsem rád, že jsme zápas odmakali, ale děláme spousty chyb a vzadu jsme hodně zranitelní. Další průšvih je, že nemáme hráče. Čekám, jak se situace vyvrbí v áčku," přiznal Paták.

Ani trenér Kutné Hory B Pavel Král moc spokojený nebyl: „Spokojený jsem napůl. Byla škoda, že nepřijel rozhodčí a museli jsme improvizovat. Pískal Zdeněk Vrubel a navíc ještě bez pomezních rozhodčích, ale zahráli jsme si. Jsme v přípravě, každý zápas máme jinou sestavu, chodí dorostenci, takže se to na výsledcích projeví. Děláme zbytečné chyby a soupeři nahráváme na góly."

„Výsledek je přijatelný, ale moc o něj nejde," zdůraznil Král, „Máme však neustále co pilovat. Zatím hrajeme pokaždé v jiném složení, což se projevuje hlavně v obraně. Když se vše v přípravě vychytá a v mistrovských zápasech to půjde, tak jedině dobře."

Čáslav B – Kutná Hora B 4:3 (2:1)Branky: Vašíček 2, Fuksa, Paták – Krupička 2, Trnka.
Čáslav B: Vavřina – Kareš, M. Votava, M. Výborný, Vrána – Paták, Zikmunda – Fuksa, Smutný, Veselý – Vašíček. Trenér Miroslav Paták.
Kutná Hora B 1. pol.: Stoupa – Kopecký, Černý, Fajfr, O. Nedvěd – Hanousek, Lebeda, Krupička, Michálek – Král, Kokeš. 2. pol.: Stoupa – Brant, Černý, Fajfr, O. Nedvěd – Trnka, Nekvinda, Krupička, Pudil – Zeman, Kokeš. Trenér Pavel Král.