Čáslav poslal do vedení po přihrávce Špičáka, střelou do prázdné branky, Fuxa, ale hosté odpověděli ještě do poločasu dvěma góly. Nejprve vyrovnali po rohovém kopu a vzápětí proměnili pokutový kop. Penaltu kopali ve druhé půli také Čáslavští, a to hned dvakrát, nicméně ani jednou nebyli úspěšní. Vyrovnání se Čáslav B dočkala až po průniku Špičáka, který upravil na konečných 2:2. 

„Výsledek je pro nás přijatelný, hráli jsme proti týmu z krajského přeboru a kdyby nám před zápasem někdo řekl, že s ním remizujeme, tak bychom to brali. Soupeř ale nepřijel kompletní, navíc dohrával v deseti. Během zápasu jsme si vytvořili snad deset gólovek, ale nedali jsme ani dvě penalty, což je trestuhodné," zdůraznil trenér Čáslavi B Jiří Antoš a dodal: „Celkově se zápasy B-týmu spokojený nejsem, zejména s tím, jak se hráči prezentují. Pokud nebudou mít herní kázeň a nebudou pracovat organizovaně, tak se dál neposuneme." 

Čáslav B - Heřmanův Městec 2:2 (1:2)
Branky Čáslavi: Fuxa, Špičák. Čáslav B: Vyhnánek - Hurda, Pavlík, Richard (46. Plíhal), Lebduška, Trekoval, Jirků, Šupka, Fuxa (46. Radil), Špičák, Vrána. Trenér Jiří Antoš.