Jiskra Zruč nad Sázavou B - Zbraslavice B 4:1 (1:0)

V prvním poločase bylo na domácích borcích znát, že někteří jsou poprvé na travnatém hřišti, vázla nahrávka a o nějaké kombinaci nebyla řeč. Přesto domácí byli více u míče a nepouštěli hostující celek do vážnějších šancí. První branku utkání vstřelil Marek Brož, když dorazil do sítě soupeře odraženou střelu Stanislava Viktory od tyče. O chvilku později se mohlo skóre měnit podruhé, ale po střele Tomáše Cudlína zazvonila opět tyč branky béčka Zbraslavic.

Druhý poločas začala Jiskra aktivněji, odměnou jí byla branka na 2:0 z kopačky Patrika Jandy. Hosté se poté vrhli do útoku a ohrožovali branku Stanislava Svobody hlavně ze standardních situací. Jedna jim vyšla, po rohovém kopu snížil hostující Höllge na 2:1. Hosté po vstřelené kontaktní brance otevřeli obranu a vrhli se do útoku. Tím se otevřela cesta pro domácí brejkové příležitosti, které však k nevoli diváků a trenéra Petra Svatoše Jiskra zahazovala. Klid na kopačky domácího celku vnesl až Stanislav Viktora, který technickou střelou uklidil míč k tyči - 3:1. Závěr už se jen dohrával, přesto domácí ještě přidali čtvrtou branku Lukášem Hájkem, kterému míč před prázdnou branku Zbraslavic B předložil Patrik Janda.

StatistikyBranky: Brož, Janda, Viktora, Hájek – Höllge. Rozhodčí: Ivan Fencl. Zruč n. S. B: Svoboda - J. Váňa, Kohout, Viktora, Kovařík - Říha, T. Louda, Sahula, Janda - Cudlín, Brož. Střídali: Hájek, Pejša. Trenér: Petr Svatoš.

Tabulku soutěže naleznete zde!

Josef Tůma