Brandýs n. L. - Čáslav B 1:0

"V utkání jsme rozhodně nebyli horším týmem, zasloužili jsme si bodovat, ale tím, že jsme nevstřelili branku, tak jsme na body nedosáhli," konstatoval k utkání trenér Čáslavi B Jiří Antoš.

"Branku jsme dostali hned na začátku utkání. Náš hráč Váňa zůstal ležet na hřišti, soupeř ani rozhodčí hru nepřerušili a domácí šli do vedení. Pak už se hrálo jen na jednu branku a v závěru zápasu ještě rozhodčí odpustil domácím jasnou červenou kartu, když šel Urban sám na bránu a byl faulován," vysvětlil trenér.

Tým Jiřího Antoše měl i další gólové příležitosti: "Výkon nebyl špatný, ale také nebyl optimální. V prvním poločase navíc nastřelil tyč Bednář, ve druhém poločase zase chybělo pár centimetrů do prázdné brány Svobodovi."

Z A-Týmu měl Jiří Antoš tři hráče. "K dispozici z A-Týmu jsem měl Urbana, Petrička a Bednáře. Po dohodě s trenérem A-Týmu jsme se domluvili, že tito hráči absolvují jen 45 minut. Myslím si, že očekávání dokázal naplnit jen Aleš Urban, který hru dokázal oživit. Marek Petričko se z postu pravého obránce moc do hry nedostal," uvedl Antoš.

"Rozhodl začátek utkání, kde jsme dostali branku, a to nás rozhodilo. Do přestávky jsme se z toho dostali. Soupeř ještě zblokoval dvě dobré střely Olivovi a Jandovi. Kdyby se nám podařilo rychle vyrovnat, tak věřím, že bychom vyhráli. Vepředu nám citelně chyběl hráč typu Ládi Maxy. Dneska nám vázla ofenziva, máme problém se prosadit," uzavřel zklamaný Jiří Antoš.

Poločas: 1:0. Čáslav B: Míšek - Petričko (46. Tomíšek), P. Holík, Váňa, Svoboda - J. Holík, Oliva (60. Vašíček), Janda, Vondra, Bednář (46. Urban) - Šimon.

Michal Pavlík