„Dostali jsme se do vedení, když Pulkert přihrál Čakovskému, který otevřel skóre zápasu. Soupeř o deset minut později pohotovou střelou z hranice vápna vyrovnal na jedna-jedna. Takový stav panoval i na konci poločasu. Inkasovali jsme trochu zbytečně, ale měli jsme další šance, ze kterých jsme se mohli dostat do vedení,“ řekl k prvnímu poločasu zápasu s Bečváry trenér Bílého Podolí Bohuslav Šváb a pokračoval v hodnocení: „Do druhého poločasu jsme moc dobře nevstoupili, soupeř převzal otěže zápasu, ale naštěstí jsme z jeho tlaku gól nedostali. Naopak po hodině hry se po přihrávce Štočka trefil Špitálník. Navíc vzápětí našel Špitálník Vítka, který upravil na tři-jedna. Místo toho, abychom se uklidnili a proměnili dvě tři další své šance a soupeři více odskočili, tak jsme dokonce v závěru neproměnili ani penaltu. Výsledek je pěkný, bereme ho, ale je to se vztyčeným prstem.“

Bílé Podolí – Bečváry 3:1 (9. Čakovský, 61. Špitálník, 69. Vítek – 19. Černý). Bílé Podolí: Dastych – Jak. Fejfar, Toman, Šálený, Čakovský, Špitálník, Jos. Fejfar, Pulkert (46. Štoček), Chmelař (80. Netáhlo), Švadlenka, Vítek (76. Hájek). Trenér Bohuslav Šváb.

Liblice – Tupadly 3:0 (15. a 18. Nouzák, 45. Sochor. ČK: 83. Hrstka (Liblice)). Tupadly: Potměšil – V. Pipek, Kořínek (52. Chleborád), Hošek (46. Chvátal), R. Krajíček (70. D. Krajíček), Kavánek, Koudelka, Hašek, Císař, Hudec, Fuksa. Trenér Stanislav Krajíček.