„Ze zápasu jsem měl docela strach, protože nám chybělo hned šest hráčů. Nakonec ale hráči, kteří dostali příležitost, podali dobrý výkon a dokonce si myslím, že jsme byli herně o něco lepší, než soupeř. Na druhou stranu nás v několika případech podržel brankář,“ uznal trenér tupadelského Staru Stanislav Krajíček.

Tupadly v zápase dvakrát dotahovaly. „Domácí se dostali do vedení krásnou střelou do šibenice, kdy náš brankář Potměšil neměl šanci. Nám se v závěru poločasu podařila jedna brejková situace a Vančura tváří v tvář brankáři nezpanikařil, udělal brankáři kličku a střelou do prázdné vyrovnal. Ve druhém poločase jsme domácí pustili znovu do vedení, když jsme dostali laciný gól po rohovém kopu. Nicméně čtvrt hodiny před koncem neskutečnou ranou vyrovnal Hašek, který dal nádherný gól a málem protrhl síť domácí branky,“ popsal gólové momenty zápasu trenér Krajíček. Jeho svěřenci poté v penaltách prohráli.

Mladší žáci FK Čáslav E jako okresní přeborníci v sezoně 2016/2017.
O sport je mezi mladými stále zájem, vede fotbal

Bílé Podolí zvítězilo na hřišti posledních Červených Peček. „Jsme rádi, že už sezona skončila. I v tomto zápase to pro nás bylo spíše trápení, a to jsme hráli s posledním týmem soutěže. Všichni, jako by měli dřevěné nohy, ale i tak jsme dokázali zvítězit na hřišti soupeře, což se počítá. Nikomu už se moc fotbal hrát nechtěl a i proto se naše výhra rodila těžce,“ přiznal trenér Bílého Podolí Bohuslav Šváb.

Úvod utkání byl hodně divoký. „Hned ve třetí minutě se k dorážce dostal Netáhlo a otevřel skóre zápasu. Domácí ale hned o minutu později dokázali vyrovnat po chybě naší obrany i brankáře. Následně jsme si vytvořili dvě velké šance, když Vítek nastřelil tyč a Netáhlo šel sám na bránu, ale gól z toho nebyl,“ popsal významné momenty první půle trenér Šváb a navázal: „Až v závěru první půle jsme se prosadili, když po faulu na Vítka proměnil Šálený penaltu. Po přestávce už se utkání víceméně jen dohrávalo. Po našem pojišťovacím gólu, který dal Vítek, bylo definitivně rozhodnuto.“

Loučeň – Tupadly 3:2pk (11. Holánek, 63. Mareš – 44. Vančura, 74. Hašek). Potměšil – Pipek, Císař, Janeček, Semrád – Kruml (34. Remeš, 81. Lipták), Fuksa, Hašek, Vančura – Kavánek, Klička. Trenér Stanislav Krajíček.

Červené Pečky – Bílé Podolí 1:3 (4. Hradílek – 3. Netáhlo, 38. pok. kop Šálený, 66. Vítek). Bílé Podolí: Beran – Netáhlo, Šváb, Kupka, Fejfar – Pulkert, Švadlenka, Šálený, Hájek – Vítek, Jelínek (79. Weinlich). Trenér Bohuslav Šváb.

Čáslav B – Býchory 3:1 (7. Vrána, 8. Ronovský, 81. Komma – 51. Vyhnánek). Čáslav B: Záklasník (46. Čermák) - Hurda, Martínek, Matoušek, Lebduška - Zoufalý (62. Fuxa), Richard, Váňa, Vajgl (79. Komma) - Ronovský, Vrána. Trenér Radek Toman.

Fotbalisté Hlízova otočili duel ve Vrdech a zakončili sezonu se ziskem 70 bodů.
Výsledky okresního fotbalu na Kutnohorsku