Suchdol šel do vedení v 17. minutě, kdy po rychlém protiútoku přešli jeho hráči bílopodolskou obranu a Lang prostřelil Staše. Po půl hodině hry bylo s kobylkami ještě hůře, když po dlouhém autu a centru ze strany přišel prohraný souboj ve vápně a druhý gól Langa.

Deset minut po začátku druhé půle se prosadil Weinlich, když se dokázal otočit s míčem na hranici vápna a poslal jej k tyči suchdolské branky. Vyrovnání přišlo záhy, po trefě Fejfara do šibenice z pětadvaceti metrů. Definitivní obrat završilo Bílé Podolí v 80. minutě, kdy se po trestním kopu Štočka dostal k dorážce Špitálník - 3:2.„První poločas jsme hráli naivně. Soupeře jsme sice tlačili, ale bylo to plonkové. Měli jsme snad pět gólovek, které jsme ale neproměnili. Naopak Suchdol se dostal čtyřikrát před naši branku a dvakrát z toho skóroval," zhodnotil první půli trenér Bílého Podolí Bohuslav Šváb a pokračoval: „Do druhého poločasu soupeř trochu prostřídal a my jsme začali konečně dávat góly. Pořád to ale není ono, protože jsou posty, na kterých očekávám, že budou nastupovat jiní hráči, ale jejich docházka je zatím špatná."

Bílé Podolí sehraje další zápas v sobotu od 14.00 hodin, kdy na umělé trávě v Kutné Hoře změří síly s Malešovem.

Bílé Podolí - Suchdol 3:2 (0:2)
Branky: 55. Weinlich, 58. Fejfar, 80. Špitálník - 17. a 30. Lang.
Bílé Podolí: Staš - Kupka, Šálený, Janza, Horký, Štoček, T. Švadlenka, Jos. Fejfar, Pulkert, Špitálník, Weinlich. Střídali: J. Švadlenka, Jak. Fejfar. Trenér Bohuslav Šváb.
Suchdol: Černohlávek - Král, Čižinský, Dolejš, Procházka - Herout, Böhm, Pacák - Zelený, Langr, Biroš. Střídali: Gallistl, D. Laštovka, L. Laštovka, Suntych, Volný. Trenér David Čižinský.