„První poločas byly k vidění brankové hody. Byl jsem spokojený. V zápase byl náboj. Do druhého poločasu jsme prostřídali a v úmorném vedru se už nic extra nedělo. Když jsme čtyři minuty po přestávce nedali penaltu, tak tím zápas prakticky skončil a už se jen dohrával. Soupeř neměl moc šancí. První půlka snesla měřítko, druhá byla už jen odehraná," zhodnotil zápas trenér Bílého Podolí Bohuslav Šváb.

První gól zápasu vstřelily v 7. minutě domácí Přelovice, ale kobylky rázem vyrovnaly. „V osmé minutě se po centru Martina Švába prosadil Hájek. O deset minut později se celá situace téměř opakovala. Centr Martina Švába vypadl brankáři z ruky a Hájek míč dorazil. Po půlhodině hry vstřelil naši třetí branku Vítek po přihrávce Netáhla," popsal Šváb. Na konečných 2:3 snížili domácí ve 40. minutě po špatném odkopu míče hostí z vlastního pokutového území.

A jak to vypadá v Podolí s posilami? „Zatím nemáme přestupy dotažené. Chyběl nám Vamberský a zkoušíme Vítka s Netáhlem. Vítek je bývalý dorostenec z Horních Bučic," odpověděl trenér.

Přelovice – Bílé Podolí 2:3 (2:3)Branky B. Podolí: 8. a 18. Hájek, 29. Vítek.

Bílé Podolí: Beran – M. Šváb, Kupka, Šálený, Svoboda – Netáhlo, L. Štoček, Jos. Fejfar, Hájek – Weinlich, Vítek. Střídali: Mužátko, T. Švadlenka, Doubek. Trenér Bohuslav Šváb.