Sadská – Bílé Podolí 1:1 (1:0)

„V prvním poločase bylo vidět, že jsme hráli první utkání na trávě. Všem balon odskakoval. Po přestávce jsme se s tím srovnali, jenže to už jsme prohrávali 0:1," pokrčil rameny trenér Bílého Podolí Bohuslav Šváb. Kobylky inkasovaly ve 31. minutě z pokutového kopu. „Penalta nebyla, protože míč obránci nafackoval do tváře a rozhodčí si myslel, že se jednalo o ruku," mávl nad situací rukou trenér Kobylek.

„Ve druhé půli jsme si řekli, že nemáme co ztratit a dvě branky bychom mohli dát. Šancí jsme si vytvářeli dost, ale nebyli jsme efektivní," líčil Šváb. Až v 81. minutě zahrával rohový kop Tomáš Šváb a Trpišovský hlavou vyrovnal na konečných 1:1.

Ze získaného bodu byl Bohuslav Šváb rozpačitý: „Kdyby mi někdo před zápasem říkal, že uhrajeme bod, byl bych spokojený. Soupeř se zachraňuje. Za druhý poločas jsme si zasloužili vyhrát, což říkali i domácí diváci. Škoda, že jsme dali vyrovnávací branku tak pozdě, kdy už jsme hráli vabank."

StatistikyBranka B. Podolí: 81. Trpišovský. Bílé Podolí: Červinka – J. Kraus, Semínko, L. Toman, Mužátko – Jos. Fejfar, T. Šváb, L. Štoček (78. Trpišovský), Čakovský (75. Spáčil) – Kupka (87. Švadlenka), Šálený. Trenér Bohuslav Šváb.