„Do utkání jsme šli s tím, že musíme získat povinné tři body, což se nám nakonec povedlo. V prvním poločase se nám ale nedařila kombinace a chyběl jakýsi zájem o hru. Sice jsme se dostali do vedení, ale hosté vzápětí vyrovnali. Celkově byl první poločas z naší strany holomajzna. V kabině jsme si ale něco řekli a hned dvě minuty po přestávce jsme skórovali. To byl asi zlomový moment zápasu. Soupeř už ve druhé půli nehrozil, navíc Vítek přidal dva góly a my zápas v poklidu dohráli," řekl k utkání trenér Bílého Podolí Bohuslav Šváb a dodal: „Trochu mě mrzí první poločas, který měl být z naší strany více fotbalový. Hosté cítili, že výsledek je přijatelný, tak hráli slušně."

S podzimem jsou v Bílém Podolí spokojeni. „Musím hráčům za podzim poděkovat. Tolik bodů, kolik máme nyní, se nám na podzim dlouho získat nepodařilo. Paradoxně jsme posbírali více bodu nyní ke konci podzimní části, kdy se přestává trénovat. Doma se nám dařilo vyhrávat a vozili jsme body i z venku. V tabulce pravdy jsme na plus třech bodech, což je z naší strany dobrý výsledek," zhodnotil podzimní část Bohuslav Šváb.

Bílé Podolí - Červené Pečky 4:1 (1:1)Branky: 59. a 63. Vítek, 17. Švadlenka, 47. Jelínek - 20. Svoboda. Rozhodčí: Hurych - Myška, Procházka. ŽK: Bílý. Diváci: 50.

Bílé Podolí: Beran - Kupka, Šálený, Semínko, Martin Šváb - Čakovský, Fejfar, Netáhlo (60. Hájek), Švadlenka - Jelínek (70. Weinlich), Vítek. Trenér Bohuslav Šváb.

Červené Pečky: Hanzl - Přiklopil, Josef Svoboda, Koubský, Bílek, Hradílek, Bulíř (46. Bílý), Podnecký, Teplý, Hanousek, Jaroslav Svoboda (64. Zelenka). Trenér Pavel Pospíšil.

Adam Procházka