Bod trenér Jiří Antoš proti Písku bere

Čáslav – Ve 32. kole České fotbalové ligy hostili v neděli odpoledne fotbalisté Čáslavi soupeře z Písku. Po devadesáti minutách branka nepadla.

6.6.2016

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Michal Pavlík

Ze zisku dvou bodů se nakonec po penaltovém rozstřelu radoval Písek. „První poločas byl lepší soupeř. Hned v první minutě měl velkou šanci, ale nedal ji. Ve druhé půli jsme se dokázali zlepšit, byli jsme jednoznačně lepší a měli jsme blízko ke vstřelení branky. Bohužel, nedali jsme ji a o výsledku rozhodly penalty," zhodnotil utkání trenér Čáslavi Jiří Antoš.

Bod trenér Antoš bral: „I s jedním bodem jsem spokojený, protože kluci podali dobrý výkon, ke druhé půli přistoupili svědomitě a hra směrem dopředu byla hodně aktivní."

Čáslav – Písek 0:1 pkRozhodčí: Dujsík - Fojtík, Kotyza. ŽK: Ježdík (P). Diváci: 150.

Čáslav: Nguyen – Vajgl (75. Výborný), Jeníček, Hell, Kunášek – Richard – Mlynka, Strnad (80. Zoufalý), Váňa, Král – Špičák. Trenér Jiří Antoš.

Písek: Rondzik - Řehák (73. Sajtl), Milec, Šlehofer (78. Kalášek), Zeman, Němec (63. Grobár), Holub (46. Řezáč), Ježdík, Rendla, Held (86. Zušťák), Voráček. Trenér Ondřej Prášil.

6.6.2016 VSTUP DO DISKUSE
Sjezd Vavřineckého potoka 2017   Foto: archiv organizátorů
3

Bára Špotáková si divokou vodu radši nezkusila, za rok to možná napraví

Neštěstí nebylo opravdové, šlo pouze o cvičení.
94

Záchranné sbory zachraňovaly osoby po srážce vlaků, naštěstí šlo o simulaci

ON-LINE: Jan Třískala odpovídal na dotazy čtenářů

Kutná Hora - Na otázky čtenářů Kutnohorského deníku ve středu od 18 hodin odpovídal online předseda sportovní komise města Kutná Hora a trenér florbalového A týmu FBC Kutná Hora Jan Třískala.

OBRAZEM: Senioři ve Zruči nad Sázavou zasedli ke klávesnicím

Zruč nad Sázavou - Základní škola ve Zruči nad Sázavou zahájila ve spolupráci s organizací Život 90 pro seniory pokračovací kurz práce na počítači. Přihlásilo se deset zájemců.

KRÁTCE: Chystá se další kavárnička

Kutnohorsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Okresní fotbalové výsledky mládeže: kontumace utkání mladších žáků

Kutnohorsko /FOTOGALERIE/ - Tradiční výsledkový servis mládežnické kopané z uplynulého víkendu. Nechybí ani střelci branek.