"V Sázavě jsme jednoznačně spokojeni, protože jsme vyhráli a je zde určitá šance a krok k tomu, abychom náš cíl – což je záchrana, splnili. Prvních patnáct minut měl podle mě Trhový Štěpánov o něco víc ze hry a také nás díky svému rozestavení přečísloval. Přesto jsme se ujali vedení my, když jsme z rohu dali branku. Od té doby se hra nejen srovnala, ale spíše jsme hráli my a hlavně jsme měli více šancí než náš soupeř. Vyvrcholilo to přibližně ve čtyřicáté minutě penaltou, kterou jsme ovšem opět nedali. Je to už třetí penalta v řadě, kterou jsme neproměnili. K tomu jsme šli ještě na konci poločasu sami na branku, ale brankář střelu chytil. Těsně po poločase Standa Svobodů krásnou střelou do šibenice zvýšil na 2:0. Od té doby jsme hru kontrolovali. Až v nastaveném čase jsme situaci podcenili. Chtěli jsme hrát na ofsajd, který nám nevyšel a soupeř tak korigoval na konečných 2:1," zhodnotil průběh utkání hrající trenér Sázavy Pavel Chuchla.

Sázava – Tr. Štěpánov 2:1 (1:0)

Branky Sázavy: Svoboda 2. Sázava: Štěpánek – Sedláček, Chuchla, Dytrych, Skála – Rezek, Šmídek, Haláček (70. Schneider), Konopiský – Svoboda, Novák.