Bílé Podolí - Sadská 4:2 (2:2)

Hosté se ujali vedení hned v první minutě po chybě domácích. Už o tři minuty vyrovnal gólem z penalty po faulu na Semínka Štoček. V jedenácté minutě už se domácí ujali vedenístřelou Jiřího Antoše zpoza vápna, hosté pak stačili do konce poločasu ještě vyrovnat na 2:2.

Druhý poločas začala obě mužstva rozpačitě. "Udělali jsme poměrně velké chyby v obraně, čehož soupeř bohudík nedokázal využít," poznamenal trenér domácích Radek Toman.

Od šedesáté minuty hrála Sadská o deseti po faulu na Jelínka. V 75. minutě skóroval hlavou po centru Štočka Jelínek. O dvě minuty později opět po centru Štočka a opět hlavou uzavřel skóre na 4:2 Libor Chmelař.

Trenér Toman měl radost z výsledku, méně už z předvedené hry. "Byl to boj plný nepřesností na obou stranách," uvedl.

Branky Bílého Podolí: Štoček, Jiří Antoš, Jelínek, Libor Chmelař. Bílé Podolí: Beran - Lukáš Toman, Štoček, Semínko, Svoboda(78. Chmelař) -Zelený, Šálený, Antoš, Spáčil - Jelínek, Mužátko.