„Bylo to velice bojovné utkání na hřišti, které je poměrně malé a trochu z kopce – hrálo se nám na něm velice špatně,“ začal své hodnocení jeden z trenérů janovického mužstva Antonín Kapek a pokračoval: „Domácí na něm hrají tak, že nakopávají dlouhé míče a v následných soubojích jsou jejich útočníci hodně důrazní.“

Uhlíři dřeli jako jeden muž. „Ale i přesto musím kluky pochválit za maximální bojovnost, myslím si, že na hřišti nebyl nikdo, komu bych mohl něco vytknout, že by si neplnil svoji povinnosti. Mančaft pracoval na maximum,“ chválil svěřence Kapek. „Nakonec se nám tady podařil vydolovat víc než zasloužený bod. Vytvořili jsme si řadu dalších šancí, například Radek Špitálníků sám před brankářem poslal míč vedle,“ hledal chybičky trenér. „Musím vyzdvihnout Pavla Hromádku, který podal v bráně heroický výkon. Zachránil tři čtyři góly a to vskutku nevídaným způsobem,“ kvitoval výborný výkon brankáře kouč.

Pyšely - U. Janovice 2:2 (1:1)

Branky U. Janovic: 37., 87. Mil. Čálek (druhá z PK). U. Janovice: P. Hromádka - Uher, Churavý, M. Novotný, M. Kulhánek - Mil. Čálek, Kopecký, Wolf, Vedral (90. Hrstka) - Stoupa (84. Hurt), R. Špitálník.