Vrdy vyhrály v Lorci 4:1 a dál drží šňůru šesti vyhraných utkání v řadě. „Zápas jednoduchý nebyl. Na začátku utkání měli domácí pár šancí, ale to jsme přežili. Po půl hodině hry jsme dali vedoucí gól a ve druhém poločase už Kutná Hora B odpadla fyzicky. Nám se podařilo vstřelit tři rychlé branky, které utkání rozhodly. V závěru jsme vypustili konec zápasu a v osmdesáté sedmé minutě jsme dostali gól," popsal zápas Martin Šindelář.

K vychytané nule byl brankář kola blízko. „Chtěl jsem vychytat nulu. Kluci mi pořád omílali, že dostaneme gól ze všeho," usmál se Šindelář a snažil se najít viníka inkasované branky: „Ani nevím. Odhlavičkovali jsme balon k soupeři, který byl sám na velkém vápně. Míč mu skákal, tak si ho přistrčil, vystřelil a balon zapadl za tyč."

Největší práci měl Martin šindelář na začátku střetnutí: „V prvních deseti minutách jsem chytil asi tři gólovky. Tam se mi dařilo." Vrdy jsou momentálně na první pozici o bod před Novými Dvory. „Je to příjemné. Doufám, že to vydrží. Věřím, že se nám podaří na vítězství navázat. Kádr si sedl a je to super," dodal brankář kola.