„V prvním poločase jsme dali branku z rohu, ale ve druhé půli jsme se zbytečně zatáhli. Soupeř nás celou dobu tlačil a ke konci dal náhodný gól," hodnotil zápas vrdský gólman Martin Šindelář, který si pak ve třetí sérii troufl i na penaltu, jíž rozhodl celá zápas. „Trenér se nás ptal už před zápasem, kdo by šel kopat penalty. Já jsem si věřil. Když se to určovalo, tak se nikomu nechtělo. Šel jsem kopat už třetí a dokonce jsem dvě penalty chytil, druhou a třetí," popsal klíčový moment zápasu.

Šindelář se činil i v základní hrací době. „V prvním poločase jsem chytil gól," přiznal brankář kola a vylíčil situaci: „Šel centr z levé strany a útočník střílel z malého vápna. Míč jsem vyrazil na penaltu a tam dorážel ještě domácí záložník, ale jeho střelu jsem vyrazil na rohový kop."

Šindelář byl trenérem Truksou nominován do sestavy kola již potřetí. Daří se mu. „Máme kvalitního trenéra a brankářské práci se hodně věnujeme," chválil Šindelář a k týmovým ambicím dodal: „Letos bychom rádi skončili v horní polovině tabulky a příští rok bychom chtěli zabojovat o I. B třídu."