Podle Martina Výborného se nehrál nijak pohledný fotbal: „Fotbal moc hrát proti Malínu nešlo, takže jsme hlavně nakopávali míče. V desáté minutě měli hosté přímý kop a tečovaná střela Kročáka skončila na břevně. V dalším průběhu se Malín snažil a my jsme hráli na brejky. Z přímého kopu jsme pak dali hlavou vedoucí branku, to bylo chvíli před přestávkou. Ve druhé půli už jsme jenom bránili a Malínu to do plných moc nešlo. Ke konci jsme dali druhý gól. Rozhodlo to, že Malín neměl štěstí a nešlo mu to."

„Nějaké šance si Malín vytvořil. Vzpomínám si na jednu dobrou střelu, kterou jsem chytil, ale nakonec byl stejně odmávaný ofsajd," pokrčil rameny Výborný a prozradil, proč na jaře ještě neinkasoval: „Na stoperu hraje Jan Goliáš a s tím se mi hraje dobře. Spolu si to tam řídíme. O nějaké neprůstřelnosti ale momentálně nepřemýšlím."

V sobotu hrají Chotusice ve Zruči nad Sázavou, kde se potkají dva nejlepší brankáři soutěže, co se týká počtu vychytaných nul. „Zápas bude hodně těžký, ale bod bychom urvat mohli. Když už teď nedostáváme góly, tak bychom mohli uhrát nula-nula a třeba zvítězit na penalty. Dva body bych bral," usmíval se brankář kola a prozradil sezonní cíle: „Stále se chceme zachránit. Když skončíme do osmého místa, tak to bude super. Žádné velké cíle nemáme."