„Myslím si, že to byl remízový zápas a mohli jsme si odvézt bod. Máme dobré hráče, ale bez zkušeností z okresního přeboru. Tam toho moc odehráno někteří nemají. Mohli jsme klidně výsledek jedna-jedna udržet," litoval brankář kola Michal Jon.

close OP: Sedlec - Vrdy 2:1 (0:1). zoom_in V utkání byl hlízovský gólman v permanenci. „Tupadly jsou podle mě jeden z aspirantů na přední příčky. Mohou hrát klidně do čtvrtého místa. Zachytal jsem si dost," usmíval se, „V prvním poločase jsem kryl jen jednu střelu, ale ve druhé půli už přišly složitější zákroky. Od toho tam jsem, abych něco chytil."

Jak se vlastně zrodil přesun Michala Jona ze Sedlce do Hlízova? „Skončil jsem sezonu v Sedlci. Po sezoně jsme se nebavili, zda tam zůstanu. V Hlízově mám hřiště za barákem. Šel jsem na pivko a bavil se s předsedou klubu Lubošem Balvínem. Dohodli se," líčil Jon a navázal: „Pro mě je nejdůležitější, že nemusím nikam dojíždět. Po zápase si můžu dát pivko a posedět se spoluhráči. Navíc je v kádru Pavel Růžička a spousty dalších kamarádů."

Podle Jona má hlízovský kádr na střed tabulky: „Myslím si, že bychom v klidu mohli hrát střed tabulky. Mančaft na to je dobrý. Chce to ještě trochu zkušeností dozadu, možná malinko omladit, ale vše se stejně odvíjí od party, která v Hlízově není vůbec špatná. Střed tabulky bude hratelný."