Sázava si proti kutnohorské rezervě připsala první tři body v sezoně. „Pro nás jsou to hodně důležité body. V úvodu sezony se nám moc nedařilo. Navíc s Kutnou Horou B to bylo celkově těžké utkání, a to hlavně kvůli terénu, který nám vůbec nevyhovoval. Každopádně bych chtěl pochválit rozhodčího, který si se zápasem velmi dobře poradil. Také bych chtěl poděkovat spoluhráčům, jak v zápase bojovali a Kutnou Horu k ničemu vážnému nepustili," chválil spokojený brankář Sázavy Jiří Hrbek a objasnil, proč bylo hlavní příčinou náročnosti utkání hlavně počasí a terén: „Když v Sázavě zaprší, tak hrát fotbal je pak hodně těžké, protože se ve vápně boříte a máte špatnou odrazovou sílu. Celkově je to o větší námaze."

Kutná Hora nedokázala na sázavskou obranu vyzrát. „Řešil jsem akorát jednu nebezpečnou střelu zpoza vápna, která byla utažená a mířila na zadní tyč. Byla to hodně těžká střela, navíc se sklouzla po trávníku, a tak jsem ji raději vyrazil do strany," zavzpomínal na nejtěžší moment v utkání s Kutnou Horou Hrbek a popsal brankovou situaci svého týmu: „Po jednoduchém centru do vápna se nepodařilo kutnohorským obráncům odkopnout míč a díky většímu důrazu před brankou jsme míč za přispění hostující hráče dopravili za brankovou čáru. Nutno říci, že s velkým štěstím."

Sázava B zajíždí v rámci páteho kola do Paběnic. „Bude to těžký zápas, ostatně jako všechny zápasy na hřištích soupeřů. Myslím si, že to bude složité i proto, že se nám kryje většina zápasů s A-týmem, takže nás neposílí jeho hráči, a tak to budeme muset zvládnout sami. Doufám, že se nám alespoň bod podaří získat," přeje si Jiří Hrbek. A co říká brankář Sázavy na pokutové kopy po remízových zápasech? „Z mého pohledu to není moc dobrá věc. Mně osobně sice penalty nevadí, ale to, že po remízovém zápase následují pokutové kopy, se mi moc nelíbí."