„Jako vždy jsme od začátku hráli s velikým respektem a tak veškeré dění začalo až od dvacáté minuty, kdy jsme se natrvalo usadili u soupeře. Přesto jsme si do této doby vytvořili řadu gólových situací, ale tak jako v předchozích zápasech, i z těch nejvyloženějších situací jsme brankově nevyužili nic," řekl jeden z trenérů čáslavských hráček Jindřich Vaněček.

Klid mezi čáslavské fotbalisty přinesla až ve 21. minutě Bělinová, která se trefila do odkryté branky po finálce od Karafiátové - 0:1. Domácí do té doby „zlobily" z rychlých brejků, zejména po levé straně, ale obrana v čele s Jelínkovou v brance byla jistotou. Druhou branku přidaly Čáslavandy ze standardky, když roh zahraný na bližší tyč svým důrazem zúročila Karafiátová - 0:2.

Druhý poločas se odehrál výhradně v režii hostujících hráček. Po přestávce Čáslavandy zrychlily svou hru, důraz, napadání soupeřek na jejich vlastní polovině, kdy je tak donutily k chybám, což vedlo k narůstání skóre. Hned v úvodu se z pravé strany uvolnila Bělinová, na její centr sice domácí gólmanka Cvrčková vyběhla, ale stačila míč jen srazit před nabíhající Truhlářovou - 0:3. Truhlářová byla při chuti a o chvíli později zúročila perfektní přihrávku od Kunáškové, kdy slalomem dovedla míč počtvrté do teplické sítě.

Domácí hráčky v této fázi útočily už jen sporadicky a disciplinovaně hrající obrana si vše s přehledem pohlídala. Posledních 25 minut bylo zcela v režii hráček Čáslavi, kdy se rozstřílela a třemi góly se zapsala Buchtová, která tak završila brankostroj hostujících fotbalistek na konečných 0:7.

„Výsledek je pro domácí krutý, přičemž do posledních minut nepůsobily teplické hráčky vůbec odevzdaným dojmem. Zejména v první půli byly nebezpečné. Naše děvčata, hlavně ve druhé půli, zahrála opravdu velmi dobře. Jsme rádi, že už konečně předvedla řadu fotbalových momentů a také na nich bylo vidět, s jakou hrají chutí," shodli se oba čáslavští trenéři.

DFK Teplice – FK Čáslav 0:7 (0:2)Branky: 21. Bělinová, 26. Karafiátová, 48. a 61. Truhlářová, 65., 71. a 87. Buchtová. Čáslav: Jelínková – Culková, Buřvalová, Veselá, Kunášková – T. Prchalová, Karafiátová, Truhlářová - Bělinová, Vinická, Buchtová. Trenéři Ivo Ducheček, Jindřich Vaněček.