Rožďalovice – Čáslav B 1:2 (0:2)

„Bylo to utkání, ve kterém o nic nešlo, hrál první s posledním. Domácí bránili, my jsme je dobývali. Vyhráli jsme, máme tři body a jsme rádi,“ říkal radující se trenér Zenitu Jiří Antoš.

Jak utkání probíhalo? „Vedli jsme po gólu Špičáka ve dvanácté minutě, kdy jsme dobře sehráli standardku. Asi v osmatřicáté minutě se krásně trefil Vondra, když z trestného kopu vymetl šibenici,“ popsal trefy svého týmu Antoš.

Druhý poločas vyhrály Rožďalovice. „Ve druhé půli jsme měli několik brejkových šancí, ale nedali jsme. V závěru nám soupeř skóre snížil také po krásné střele z trestného kopu do šibenice,“ uznal Jiří Antoš.

Do zápasu opět nastoupili dorostenci. „Hráli čtyři dorostenci. Je to o tom, aby se do sestavy pomalu dostávali. Navíc máme velkou marodku. Chyběl Vojtíšek, Tomíšek nebo Maxa,“ vypočítal Antoš a zhodnotil výkony mladých hráčů: „Nemůžeme to na nich stavět, ale třeba Špičák dal gól.“

Otazník visí nad návratem zraněného Maxy. „Maxa by měl zkusit trénovat v týdnu a chtěl by ještě alespoň jednou nastoupit, aby si postup pořádně užil,“ dodal Jiří Antoš, který už teď bude chtít se svým týmem udržet první místo v I. A třídě.

Branky Čáslavi: 12. Špičák, 38. Voj. Vondra. Čáslav B: Potměšil – Brudný, Váňa, Svoboda – Král (70. Votava), Voj. Vondra, Janda, Hudec (46. Veselý) – Krupička, Špičák (60. Zadina), Matoušek. Trenér Jiří Antoš.