Čáslav B zaskočila v přípravě Kutnou Horu

Vrdy – Fotbalisté Kutné Hory podruhé v přípravě prohráli. Ve středu odpoledne totiž nestačili ve Vrdech na Čáslav B.

19.7.2012

17. kolo krajského přeboru: Kutná Hora - Čáslav B 1:0 (0:0), 18. března 2012.Foto: Deník/ Michal Pavlík

Kutná Hora – Čáslav B 0:1 (0:1)

Jediná branka padla ve 30. minutě: Čáslavský stoper Váňa rozehrál balon na Čmakala, který ho zatáhl a přesným centrem našel hlavu Maxy.

„Náš výkon nebyl vůbec dobrý," zlobil se po zápase kutnohorský trenér Radim Truksa.

„Na tréninku si zápas pořádně rozebereme. Utkání se nám od začátku nepovedlo. Čáslav bojovala od první do poslední minuty a my jsme se nedostali ani do žádné vyložené šance. Měli jsme dvě dobré střely, jinak jsme bránu soupeře neohrozili. S takovým pojetím jsme uspět nemohli," zdůraznil trenéra a dodal: „Na druhou stranu z toho nedělám žádnou vědu, takové zápasy v přípravě jsou. Nyní už musíme v každém dalším zápase podávat lepší výkony."

Trenér čáslavské juniorky Jakub Stach měl z výhry radost: „Za výhru jsme rádi, protože soupeř byl kvalitní a fotbalový. V prvním poločase jsme hráli lépe, ve druhé půli jsme skoro jenom bránili. Kutná Hora žádnou šanci neměla, naopak my jsme dali jasný druhý gól. Balon nám soupeř vykopával metr za lajnou." Trenér měl na mysli hlavičku Milana Kročáka ve druhé půli. „Klukům jsem v kabině říkal, že jsme vyhráli 2:0," usmíval se Stach.

Statistiky

Branka: 30. Maxa. Rozhodčí: Volf – Kracík, Procházka. Kutná Hora I. poločas: Šimon – Kozel, M. Tomíšek, Jeníček, Filipec – Frejlach, Mach, Růžička, Auer – Melechovský, Schwarz. II. poločas: Vavřina – Frejlach, M. Tomíšek, Jeníček, Filipec – Wolf, Černohlávek, Růžička, Kozel – Vodička, Luňáček. Trenér Radim Truksa. Čáslav B: J. Dastych (46. Červinka) – J. Kročák (70. J. Holík), Váňa, Brudný, Král – Vajgl (46. Kvíčala), Zikmunda (46. Pipek), Voj. Vondra – Čmakal (46. R. Goliaš), Maxa (46. M. Kročák), Ryšán (46. Horyna). Trenér Jakub Stach.

Příští zápasy: Kutná Hora – Humpolec (Vrdy, 10.30 hod.), Ždírec nad Doubravou – Čáslav B (sobota, 15 hod.)

19.7.2012 VSTUP DO DISKUSE
Krajský soud v Praze se v pondělí 23. října vrátil ke korupční kauze kolem bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha.
13

Rath zavalil soud přívalem slov, předseda senátu je prý podjatý

Krajský úřad Středočeského kraje v Praze.

Krize středočeské koalice pokročila, námluvy ANO s ČSSD už nejsou tajné

Hejtmanka lákala pozornost ke středním Čechám. Ve Washingtonu

Střední Čechy – O lokality ve středních Čechách se nyní více zajímají členové týmů americké centrály softwarového gigantu Microsoft.

Debaty o penězích pro nemocnice může kdokoli sledovat i z domova

Střední Čechy – V úterý se sejdou zastupitelé Středočeského kraje. Jednat mají hlavně o plánu investic a o penězích pro krajské nemocnice. Jistě se zmíní i o aktuální krizi krajské koalice – k ráznému řešení však asi nepřistoupí.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Střední Čechy: Máme celkem 26 poslanců

Střední Čechy /INFOGRAFIKA/ - ANO ovládlo Středočeský kraj. Do poslanecké sněmovny se probojovalo 9 jejich poslanců.