Velim – Čáslav B 4:0 (2:0)

Trenér Čáslavi B Jiří Antoš už změnil strategii přípravy a na utkání místo dvou jedenáctek vzal pouze čtrnáct hráčů. „Nakonec se mi tři hráči zranili, takže jsme dohrávali v deseti,“ říkal trenér po zápase a vyjmenoval: „Vašek Zikmunda má naražená záda, Vojta Vondra si špatně šlápl, stejně jako Honza Veselý a Jirka Parachin byl nakopnutý.“

„I přesto, že jsme prohráli, tak jsem se zápasem spokojený. Z naší strany to nebylo špatně odehrané utkání, akorát výsledek je hrozivý. Ten neodpovídá průběhu hry,“ upozornil Jiří Antoš.

Ačkoliv to bylo 4:0, rozhodly dvě pětiminutovky. „Za stavu nula nula měl stoprocentní šanci Parachin, ale neproměnil. Pak jsme ještě měli další půlhodinu nějaké náznaky, možná jsme byli trochu lepší. Jenže jsme za pět minut udělali dvě chyby. Jednou jsme lacino odevzdali balon, podruhé brankáři vypadl míč,“ popsal Antoš první půli.

Druhá byla podobná. „Po přestávce jsem trochu změnil rozestavení, vystřídal jsem a málem jsme snížili,“ říkal čáslavský trenér, „Petr Váňa dal tyč a Kuba Vašíček šel sám na bránu. Bohužel jsme akce nedotáhli a v závěrečné pětiminutovce nás soupeř jednou přečíslil a podruhé jsme si dali polovlastní gól.“

„Zápas měl jinak nasazení, určitě jsme byli vyrovnaným soupeřem, i když tomu výsledek neodpovídá. S výkony kluků jsem spokojený,“ dodal Jiří Antoš.

Branky: 35. Kacafírek, 40. Dostál, 80. a 85. Vojtíšek.

Čáslav B: T. Výborný – Pipek, Brudný, Vajgl, Svoboda – M. Král, J. Parachin, M. Janda, V. Vondra, Žiak – Váňa. Střídali: J. Veselý, V. Zikmunda, Vašíček. Trenér Jiří Antoš.