Skóre zápasu otevřel ve 28. minutě domácí Jiří Sodoma a položil tak základ vysokému vítězství. Ještě do přestávky přidal druhý gól Dobrovice Jiří Váňa. Když pak zkraje druhé půle uzavřel dvěma góly během minuty Jiří Sodoma hattrick, bylo o vítězi prakticky rozhodnuto. V 61. minutě zvyšoval Martin Vajgl již na 5:0 a definitivní podobu výsledku dal pět minut před koncem Martin Kotyza.

V neděli čeká Čáslav poslední podzimní utkání, když od 13:30 hodin přivítá na svém hřišti Štěchovice.

Dobrovice – Čáslav 6:0 (2:0)Branky: 28., 53. a 54. Sodoma, 38. Váňa, 61. Vajgl, 85. Kotyza. Rozhodčí: Vít – Novák, Lavrenčíková. ŽK: M. Frejlach (Č). Bez ČK. Diváci: 200.
Dobrovice: Bartoš – Krystan, Hruška, Váňa, Vajgl (66. Janošík), Just (69. Rudolf), Patočka, Boček (58. Miškovský), Osvald (66. Kotyza), Volf (58. Březina), Sodoma. Trenér Petr Hejno.
Čáslav: Kovařík – Váňa, Kunášek, Jíra (87. Martinek), Pokrovskij, Mlynka (63. Lebduška), Strnad (74. Vajgl), M. Frejlach, Tomášek, Matějka (88. Havránek), Nový. Mužstvo vedl Tomáš Frejlach.