Po první půli se domácí ujali vedení 1:0, když Kesnerův nepovedený centr skončil za zády čáslavského brankáře Kotěry. Druhá branka přišla v 55. minutě: Hosté faulovali v pokutovém území a Holub nabídnutou penaltou nepohrdnul – 2:0.

Trenér Abrhám ocenil zejména bojovnost týmu. Jeho tým je s osmnácti body na čtvrté místě ČFL.

Chrudim – Čáslav 2:0 (1:0)Branky: 18. Kesner, 55. Holub (pk). Rozhodčí: Janoch - Cupl, Kubec. ŽK: Adámek - Kunášek, M. Ujec, Karal. Diváci: 180.
Chrudim: Mrázek - Řezníček, Drahoš, Radouš, Adámek - Kesner (79. Nadrchal), Vodrážka, Sixta (80. Langr), Dostálek (63. Kopecký) - Holub (86. Kroutil), Vácha (58. Kučera). Trenér Pavel Jirousek.
Čáslav: Kotěra - Frejlach, Karal, Váňa, Kunášek - Bilinkiewicz, M. Ujec, Tischler (25. Strnad), Vlkanova, Mlynka (80. Martinek) - Maxa (90. M. Výborný). Trenér Oldřich Abrhám.