V louňovickém dresu se představil také odchovanec uhlířskojanovického fotbalu Jan Jícha, který ve 49. minutě otevřel gólový účet utkání. Na jeho trefu Čáslav odpověděla osmnáct minut před koncem, když se prosadil stoper Karal. Přesto tři body zůstaly v Louňovicích, když v 93. minutě dostal míč za brankáře Stehna domácí Micka.

„Utkání sedá shrnout do dvou slov. Nešťastný zápas," zahájil hodnocení trenér Čáslavi Oldřich Abrhám a navázal: „Nebyli jsme horší. Hráči nechali na hřišti všechno. Přestože jsme prohrávali nula-jedna, tak se nám podařilo na hřišti soupeře srovnat, což se cení."

Dva klíčové momenty v závěru rozhodly. „Minutu před koncem šel Týfa sám na brankáře, ale neproměnil. V tu chvíli se lámal zápas, kdyby proměnil, pravděpodobně bychom přivezli tři body. Bohužel nedal," povzdechl trenér Abrhám a pokračoval: „Rozhodčí poté nastavil dvě minuty a domácí nám v devadesáté třetí minutě dali po rohovém kopu gól. Sudí pak okamžitě zápas ukončil."

Čáslav sehrála dobré utkání se špatným koncem. „Je to pro nás hodně tvrdá prohra. Co je nám platné, že nám funkcionáři „gratulovali" k dobrému výkonu, když nakonec body stejně nevezeme," uzavřel Abrhám.

Louňovice – Čáslav 2:1 (0:0)Branka Čáslavi: 72. Karal.

Čáslav: Stehno – Frejlach, Váňa, Karal, Kunášek – Záviška, Vančura, Tomášek, Vacek (90. Strnad) – Maxa, Fousek (37. Týfa). Trenér Oldřich Abrhám.

Adam Procházka