Jihlava - Čáslav 3:0 (1:0)

Před zraky necelých dvou tisícovek lidí nastoupila třetí Vysočina proti třinácté Čáslavi. Jako první mohli jít do vedení hosté, ale Hejný nechal Blažka vyniknout. Jihlavané se poprvé prosadili ve 39. minutě, kdy se trefil Muris Mešanović. Ve druhém poločase navýšil skóre kapitán Stanislav Velický a na konečných 3:0 upravil po překrásné akci Stanislav Tecl. Vysočina si tak do tabulky připisuje tři body.

Branky: 39. Mešanović, 60. Velický, 65. Tecl. Rozhodčí: Franěk - Zlámal, Pilný. ŽK: Obert, Velický - Špidlen, Džafič. Diváků: 1980. Jihlava: Blažek - Obert (85. Kliment), Tlustý (46. Komárek), Halama, Gavrić - Helísek (81. Veselý), Jungr, Velický, Kučera - Mešanović, Tecl. Trenér Roman Pivarník. Čáslav: Ducheček - Špindlen, Karal, Němeček, Kunášek - Šturma (68. Džafič), Prášil, Mojdl, Čertík (77. Kaňák) - Szmek, Hejný (74. Fikejz). Trenér Oldřich Abrhám.