Táborsko – Čáslav 0:0

Tým prošpikovaný známými jmény, jako jsou Šimák, Džafič, Fryšták nebo Mráz, zahájil zápas lépe a už ve 12. minutě zahrozil svou střelou právě bývalý reprezentant Jan Šimák. Po přestávce šel z úhlu sám na domácího brankáře Fryštáka čáslavský Kučera, jenže gólmana nepřekonal. Poté zahrozil i čáslavský Ujec, ale i on si vylámal zuby na perfektním Fryštákovi. Diváci se tak branky nedočkali.

Petr Vrabec.„Hráli jsme první utkání a z naší strany to nebylo vůbec špatné," chválil hráče čáslavský trenér Petr Vrabec a utkání zhodnotil: „Chodili jsme do rychlých protiútoků. Všechno sice nevyšlo, ale měli jsme tři stoprocentní šance. Z tohoto pohledu jsem spokojený. I když Táborsko hrálo více fotbal, tak hrozilo hlavně ze standardních situací, kterých mělo mnoho. A zejména po standardkách Šimáka to tam smrdělo. Kopal to skvěle. Gól jsme však nedostali, což mě těší."

Statistiky

Rozhodčí: Ochotnický. ŽK: Ciferský – Dudka, Prášil, Fikejz. Táborsko: Fryšták - Smrek, Gallo, Mašek, Mráz - Ciferský, Dobal, Jasanský, Šimák - Džafič, Mach. Trenér Luboš Zákostelský. Čáslav: Ducheček – Fikejz, Karal, Charuza, O. Vrabec – Kučera, Dudka, Prášil, Krmenčík – Ujec, Hodas (85. P. Efthemiados). Trenér Petr Vrabec.